Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi gyerekes,...

Miért van ennyi gyerekes, hisztiző, a saját kis primkó érzelmeiken túl látni képtelen ember?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az emberek zömével képtelenség normálisan érvelni, egy értelmes vitát lefolytatni. Nem tudnak szöveget értelmezni, nem tudnak minimálisan sem helyesen írni, nem tudnak gondolkodni, dobálják az írásjeleket ész nélkül, majd amikor egyértelműen a másik fél nyeri a vitát, elkezdenek személyeskedni vagy valótlanságokat állítani. Bevallom, egyre jobban rühellem ezeket az ösztönlény szinten mozgó egyedeket.
2020. szept. 21. 22:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Mert fogyatékosan születtek.
2020. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Átérzem. Szerintem a kommunikációs készség illetve szint függ a műveltségtől is egyrészt. Ilyen ez a társadalom. Persze vannak a kivételek mint mindenben.
2020. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A legnagyobb gáz, amikor már gyerekeik is vannak az ilyeneknek... Borzalmas, hogy lehet ilyen színvonaltalan ésszel élni?
2020. szept. 21. 22:47
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Valahogy összehozzák😒. És gondolom a gyerekeik sem lesznek különebbek. Persze erről nem tehetnek
2020. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
Amiért ennyi a szingli is. :)
2020. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Sajna inkább azok szaporodnak, akiknek nem kellene...
2020. szept. 21. 23:13
 7/20 anonim ***** válasza:
2020. szept. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Az elozot ugy ertettem persze, hogy nem a kerdes miatt, hanem kerdesben leirt viselkedes miatt. "Kinek hozta a mama az ágyba a reggelit?"

Hat itt kezdodik.

2020. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ó, ez egész ártalmatlan, én inkább a face-n okoskodó alja prolikra gondoltam, akik olyan viselkedést tanúsítanak, amilyet bármelyik átlagos tízéves minimális ésszel elutasítana.
2020. szept. 21. 23:30
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, miért vagy agresszív, ki bántott?

Én marha jól elvagyok az ilyen fórumok nélkül is, de ha te pofonért állsz sorba, ne csodálkozz, ha megkapod...

2020. szept. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!