Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszer sem néz rám? Mi lehet...

Egyszer sem néz rám? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre hogy egy nő soha nem néz rám, még egy pillantást sem tesz. Viszont amit észre vettem, az az, hogy másokra simán ránéz pl egy beszélgetésnél.. Amikor viszont én beszélek, akkor meg soha nem néz még csak egy pillantásra se rám. Vagy a cipőm hegyét nézi, vagy kb olyan semmilyen tekintettel néz dolgokat. Tipp?

2020. szept. 23. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Zavarba hozod? Lehet. De ennyiből több nem nagyon derül ki...
2020. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem hoztam zavarba semmivel
2020. szept. 23. 19:07
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Milyen kapcsolat van köztetek?

Úgy értem munkatárs, közös barátikör, bármi...


Én jellemzően akkor nem nézek rá a másikra, ha pl munkahelyen, ahol muszáj elviselni egymást, de valami olyan mértékben dühít a másikban, hogy legszívesebben ráborítanám az összes negatív gondolatom és leordítanám a fejét, mert annyira idegesít.

Persze, sosem szoktam. Kicsit lenyugszom és átgondolom hogy kéne ezt normálisan..

De legtöbbször az a fajta düh, amit nem adhatok ki magamból úgy ahogyan szeretnék.

2020. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Taktika? 🤔
2020. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Van tippem, de nem biztos, hogy helytálló, viszont érdekesség képen elmondom.


Nos, ha a cipőd hegye, igazából a lábfejed nézését jelenti, akkor bizony megeshet, hogy valójában azt nézi merre áll a lábfejed.


Előfordulhat ugyan is egy olyan helyzet, hogy tetszel neki, ám ezt megpróbálja elrejteni, mindaddig amíg a testbeszédedből nem látja azt, hogy Ő is tetszik neked. Egy ilyen helyzetben ez az "elrejtés" ami miatt valójában nem néz rád, mert fél, hogy lebukik, az érzéseivel. Az udvarlás jelzés gesztusokhoz szokták írni a férfi vagy a nő felé forduló lábfejet, mivel a lábfej messzebb van az agytól és az agytól messzebb lévő testrészeket őszintébbnek szokták tartani, ezért nézheti a cipőd.


Persze sok más oka lehet, jelentheti ennek akár az ellenkezőjét is. Ennyiből még nem lehet tudni, csak meg akartam mutatni, hogy akár ez is benne van a pakliban.

2020. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
En ezt akkor csinaltam, amikor volt egy srac, akinek mar a jelenletetol zavarba jottem es ereztem, hogy vorosodne el az arcom. Nagyon tetszett nekem es nem birtam ranezni par masodpercnel tovabb. Ha beszelt hozzam, akkor meg plane nem. Igyekeztem kerulni minden kontaktot. Egyszer mellette kellett ulnom es mozdulni is alig tudtam, amikor odahajolt, hogy elkerje az adatokat, amiket le kellett irni a fuzetbe, akkor sem tudtam odafordulni es valaszolni sem. Irni, megoldani a feladatot, semmi. Mint egy szobor, nagyon be voltam feszulve. Soha meg ilyen nem volt azelott, nem tudom mi volt abban a sracban, de ha latok rola egy fotot kozossegi oldalon, ugyanigy zavarba jovok a mai napig, azt sem birom nezni sokaig 😂 Lehet ezert csinalja a te esetedben is. Aztan lehet tenyleg idegesited, bar azokra en ra szoktam nezni, akik bosszantanak, nagyon szuros tekintettel, hogy erezze, nincs kedvem hozza.
2020. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Talan meg az is lehet az oka, hogy neked van szuros tekinteted eseteleg. Lehet tul hatarozottnak, szigorunak hat a nezesed, vagy a tartasod.
2020. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Légyszi, aki lepontozott vagy lepontoztatok, megszakértenétek, hogy miért, csak azért mert 25 éve foglalkozom testbeszéddel és a mai napig nagyon szeretek tanulni.
2020. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 Nem én pontoztalak le. Ha 25 éve foglalkozol, tudnál segíteni,.
2020. szept. 23. 21:47
 10/15 A kérdező kommentje:
🤔🤔
2020. szept. 23. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!