Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem jól ha beszóln...

Hogyan kezeljem jól ha beszólnak,hogyan legyek vagányabb?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy amikor pl egy fiú vagy akár lány beszól nekem az osztályban,hogyan reagáljak/válaszoljak talpraesetten és,hogy érjem el,hogy ne érezzék azt,hogy ,,bántható” vagyok akinek be lehet szólni,mivel úgyse szól vissza.

Néhány ember ezt csúnya szavakkal teszi,de azt nem szeretném mert nem én nem vagyok az a káromkodós tipus,nem a stílusom vagy nem ahhoz tartozik.

Vagy ha valaki ,,poénból” csak egy kicsit megcsap (ez nem sokszor fordul elő) akkor mit csináljak? xd

Hogyan álljak ki normálisan ha valakinek vissza kell szólni úgy,hogy féljen vagy hasonlók?

Egyébként nem vagyok vissza húzódó tipus,de ez nem megy még.



#bántás #beszólás #visszaszólás #sulisbántalmazás #kiállnimagunkért
2020. szept. 23. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagy?

Gimiben nálunk is kikezdték azokat, akik hagyták magukat. Lány létemre én sosem hagytam magam. Ha beszóltak úgy szóltam vissza, hogy az már neki legyen kínos. Nem kell félni, nem fognak megenni. Állj ki magadért. A csapkodásért meg valószínűleg én már "poénból" az arcába vernék.

2020. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,mostmár én is ezt fogom és csak általános sulis vagyok...
2020. szept. 23. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Miket mondanak? Talàn többen tudnak segìteni, ha elmondod, mivel piszkàlnak.
2020. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. Teljesen mindegy, mit mondanak neki, a lényeg, hogy megbántják vele. Nem sokkal többel segíthetnék a helyzetét, azzal, ha konkrétan tudják, hogy miről van szó. Talán privátban megbeszélheti valakivel.


Kérdező, ha a te részedről mégsem megy a visszaszólás, akkor egyszerűen csak sz*rd le őket. Egy idő után meg fogják unni, mert nem lesz kit piszkáljanak.

2020. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!