Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért látom magamat rondának...

Miért látom magamat rondának szerintetek?

Figyelt kérdés
A lányok szerint helyes vagyok, amikor elmegyek mondjuk valahova vásárolni és ha szembe találom magam pár lánnyal akkor azok folyamatosan néznek, vagy bámulnak, természetesen nem mindenki. És nem is ronda lányokról van szó. De volt olyan is hogy a fiu barátaim mondták hogy jokepu vagyok, persze nem melegek. Nos a probléma az hogy ezt én marhára nem így látom. Ha készitenek rólam egy lesifotót akkor legszivesebben lehánynám magam. De mondjuk mikor tükörbe nézek akkor nem tartom magam rondának. De ez meg forditva szokott lenni hogy akkor fényképeken kellenének helyesnek lennem hogy tényleg az vagyok e mert a tükör az nem a valoság. Ha elmegyek a probafulkebe nezem magam es egyszeruen szornyunek tartom magamat.. Szerintetek ez mitol lehet?

2020. szept. 24. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon meg akarsz magadnak felelni. Ilyenkor az emberek hajlamosak leértékelni magukat.
2020. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Van akinek nincs jó fényképarca, vagy sokszor nagyon hülye a "lesifotó" szöge, vagy az elkapott pillanat, a próbafülkében lévő világítás is lehet előnytelen.
2020. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

"persze nem melegek"


Mintha baj lenne :P


Amúgy szerintem azért, mert nincs elég önbizalmad, és nyilván nem megfelelő az önértékelésed - pláne, ha mások szerint amúgy jól nézel ki. Ezen fejben kell változtatnod.

2020. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!