Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik még olyan lány, akit...

Létezik még olyan lány, akit nem vesznek észre a fiúk?

Figyelt kérdés

Vagy ha mégis, akkor mindig azok, akik nem az esetei.

Pár hete megtetszett valaki, bejelöltem és még csak vissza se jelölt. :(



2020. szept. 24. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Tedd túl magad rajta
2020. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Olyan lány aki mindig a szőke herceget várja az átlagos srácokat meg leszarja, de mellette azért sír hogy ő nem kell senkinek? Igen, rengeteg ilyen nő van.
2020. szept. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Lányként úgyis lesz valakid, ne aggódj.


Csak ne támassz irreális elvárásokat.

2020. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok!🙋‍♀️

Nincsenek magas elvárásaim, csak annyi, hogy ne nulla ismeretséggel akarjon megfektetni, majd otthagyni, de sajnos csak ilyennel találkozok :(

Akik meg bejönnek azok meg havernak tekintenek, többnek nem. Már letettem arról, hogy valaki többet lásson bennem, mint alkalmi partner és/vagy haver.

2020. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok



Elég nehezen értem, hogy hogyan történhet ilyen lányokkal (ha csak nem c típusú debellák ugye.. de azokra is van sok jelentkező), mert oké, én fiúként nem bírom lekötni a lányok figyelmét, de a környezetemben mindegyik lány kell valakinek...!


Oké, fiús szakra járok, de pl a régi osztálytársaim többsége mind "elkelt"!


Vagy pl mamám magántanár, tanulói nagy többsége lány volt(van), a 99%-a legalább 18 éves koráig foglalt lett, pedig a legtöbbjük nem volt éles kés a fiókban, és a kinézetük is sokszor a smink miatt volt feltűnő 🤷


Szóval biztos lesz valakitek!

Na peace ✌️

2020. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. De nem csak olyanok, akik nem az eseteim, hanem konkrétan senki. 3 olyan ember volt, akinek annyira kellettem volna, hogy egyszer megcsalja a barátnőjét... Hát kösz, ezt inkább kihagynám. De komolyat akaró szingli nem volt soha.
2020. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ahogy szokták volt mondani, a társkeresés nem habostorta. Illetve a társkeresés sem az.Sajnos.

2.-esnek:

Mindenki fejében van egy elképzelés a társról. Én ffi vagyok, tehát van elképzelésem a leendő társam arcáról, testalkatáròl, meg úgy az egész összképről.

Ha találkozok egy olyan nővel, aki ennek a tök ellentète, nem fogom magam tudni megerőszakolni, hogy de igenis ez a lány nekem mindenképp tettszeni fog.

Lehet picit engedni,lehet az igényeket picit alább adni, de alapvetően sokat nem.

Ez itt a nagy gond szerintem.

Ez nem döntés kérdése. Nem tudom eldönteni, pl azt, hogy holnaptól, én inkább meleg leszek, ha nem érzek ezután vágyat.

Ha a vékony lányok jönnek be, nem tudom azt mondani, hogy átváltok, és holnaptól a kövérek jönnek be.

Jó lenne ha ez így működne, de sajna nem.

Mindig arra programoznánk az agyunkat, aki éppen szembe jön.

2020. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!