Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor csend van, más is...

Mikor csend van, más is hallja a füle zúgását?

Figyelt kérdés

Tehát mikor teljes csendet kellene hallani, a saját füllzúgásod hallod.

Ez normális???



2020. szept. 25. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem a füled zúgását hallod, hanem az ott áramló vért. Teljesen normális dolog tud lenni. Az megvan mikor egy kagylót raksz a füledhez?? Akkor is a saját véred folyását hallod.

Ha tényleg a füled zúg azzal nem ártana orvoshoz menni, mert az meg a süketség első jele is lehet.

2020. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Én is szoktam hallani ilyen "alap zajt". :)
2020. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Nekem serceg. De szerintem az állkapocs ízületem miatt. Inkabb ha enyhen megmozditom.

Nekem nem.

Mar hallottam ilyenről, azt hogy normalis e nem tudom, de én biztos kivizsgaltatnam, mert eleg paras vagyok. Igy derült ki, hogy az állkapocs izuletemmel van a baj, fül orr gegeről küldtek at szajsebeszetre-nagyon meg voltam, ijedve gondolhatod.


Illetve egyszer belerepult egy muslica-az borzalmas volt!!!!

2020. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Én legyaltalan nem hallottam életem első 20 évében, aztán egyszer csak bumm... Tinnitus.
2020. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Én amikor éjszaka egymagam teljesen csöndben állok, mindent kikapcsolok, és megpróbálom figyelni, hogy milyen hangokat hallok alapból, akkor valamiért mindig azt hallom: "hogy kerültél be a lakásomba, és miért vered a farkad vadul a nappalim közepén"
2020. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, de főleg, ha fekszem.
2020. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig hallok zúgást teljes csöndben, és igen főleg az ágyban fekve, a bal fülem állandóan zúg, mintha valami egyfolytában zúgna, régen azt hittem, hogy az elektromos berendezések pl. hűtő hangja, de nem, a fülemben hallom. Nagyon sok éve hallom, valamikor fokozódik pl. ha meg vagyok fázva. Remélem ez valamilyen szinten természetes, mert napközben sosem zavar, nem is szoktam hallani csak este,éjjel, ébredéskor, nyugalomban és csöndben ha ráfigyelek. Orvosnál még sose voltam emiatt. Pedig már több mint tíz éve zúg-búg a fülem.
2020. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja még valami...

Ha befogom, bedugom a fülem akkor csöndesedik, majdnem megszűnik a zúgás,ill levegőételkor is csöndesedik, szakadozik.

2020. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!