Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor életed derekán visszagon...

Mikor életed derekán visszagondolsz, hogy miért nem lettél milliomos, vagy extra sikeres anyagilag csak úgy elmentek az évek akkor mit mondasz? Persze ha voltak ilyen ambícióid.(Hosszú)

Figyelt kérdés

Ugye mindenki álmodik. Sok embert hajt a pénz, a siker és rengetegen tesznek is érte próbálkoznak de mondjuk belebuknak ebbe abba. A sors egy kicsit átveszi az irányítást, az élet odapakol egy két váratlan eseményt amire nem számítottál akkor bánkódsz, hogy nem az eltervezett forgatókönyv szerint alakult? Egyszer éltél és így anyagilag nem voltak olyan hatalmas megtapasztalásid?


Azt mondják, hogy a sikeres ember mindig feláll megpróbálja. De megéri mindenáron, görcsölni, akarni? Mivan ha aztmondja az ember, hogy elég, már nem kell? Ez egy veszteség, kudarc leginkább megalkuvás?


Leginkább olyan idősebb ember véleményére lennék kíváncsi aki fiatalon huszonpárévesen tervekkel teli, magát egyedinek kivételesnek érezte, majd valahogy mégsem úgy jött össze.. az mit érez.


Ez a kérdés csak az anyagiakra vonatkozik, emellett lehet az élet egy csoda. Család, barátok stb..


2020. szept. 26. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy miért? Katasztrofális magánélet.
2020. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam élni a lehetösegekkel mert nem vagyok talpraesett.


Nekem ott ment el mellettem az egesz, amikor erettsegi utan kimentem külföldre bebiszitternek, kint a német csalàd beirattott suliba is, a pénzem nem adták ide hanem bankban gyüjtötték, es egyeb mellekallasbol tudtam költeni a kocsimra vagy magamra (etkezest szallast a csalàd àllta, a plusz állásokra is ök tettek be), es én meg elkezdtem török körökben forogni, meg bulik drogok mindez (szitterkedés és tanulàs)mellett szabadidömben.

Mondta pár magyar lany ismerösöm hogy csak németekkel kéne spanolni nem bevandoroltakkal, kiprobaltam ugyan hogy rendes jol szitualt motivalt ambiciozus németek közt legyek, mint ök, de irtoztam attol a valodi igazi német, kimèrt, nem laza stilusuktol, igy mégis maradtam inkabb a rossz körökben.

Aztan autobaleset bordatöres es go haza, itthon fösuli, es azota itthon az itthoni "nyomor"

Probaltam ujra külföldön de többé nem talàltam ennyire segitökesz családot es támogatokat és köröket sem mint amibe 18 évesen anno belecsöppentem.


Mondhatni fiatal, esztelen, "gyerek"voltam még, aki a mànak él és nem tud még megfontolt jövöterveket hozni. Es nem tud beilleszkedni azokba a körökbe sem.


Más tini külföldön a helyemben talàn leteszi az idegennyelvi sulit is, és tud élni a csalàd és német ismerettségek nyujtotta kapcsolatokkal karrierépitésben, és szépen felnö gazdagnak.

2020. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Bànni azert nem bánom, mert en adtam magamnak esélyt es megprobáltam. En hátat forditottam a törököknek nyitottam az értelmiségi körökre, csak elment tölük az életkedvem is.


Nem lehet karriert vagy kapcsolati rendszereket vagy jövöt epiteni ugy, hogy közben viszolyogsz vagy hanyingered van a környezettöl ami körbevesz ezen az uton.


En ilyen vagyok.

Màs lehet megcsinalta volna viszont a helyemben es felépit valamit ilyen hatalmas háttértàmasszal lehetösegekkel a kezében.

2020. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy rohadtul el voltam kenyelmesedve.

Pedig konnyu penz lett volna, lehetne hitelmentes kerteshazam varoson 30 evesen.

2020. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Nekem gyüjtötték a bankban a bebiszitteri fizum
2020. szept. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!