Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekes ha a kedvenc színem...

Gyerekes ha a kedvenc színem a rózsaszín és a legtöbb holmim is olyan?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat a kérdés, hogy mitől lesz valakinek kedvenc színe? Nekem például most és elég régóta a rózsaszín a kedvenc. Nagyon sok holmim is rózsaszínű.


Rózsaszín a

-szemüvegtokom

-hátizsákom

-kulcstartóm

-dezodorom

-neszeszerem

-tusfürdőm

-szájmaszkom(covid)

-cípőm

-fésűm

-karkötőm

-szemüvegtörlőm

-tervezek rózsaszín telefont is

-rózsaszín fejhallatót is

-rózsaszínra festeném majd a szobám is nemsokára

-kis cukorka doboza amit mindig hordok magammal

-nyakláncom és fülbevalóm


Néhányat lehet tudatosan választottam, mert a tusfürdőmnél csak a fajtát és az illatát figyeltem épp, a fésűnél is később esett le, hogy pont rózsaszín. :D. Mennyire szokták ezt a színt gyerekesnek mondani? Nekem egyáltalán nem az. Még felnőtt nő létemre se. Imádom ezt a színt. Volt egy idő mikor próbáltam más színt is kedvelni, de mindig a rószaszín előbukkant valahonnan és magával vonzott. Tudom ez lehet sok egybe, de engem megnyugtat ez a szín és ha sok dolgom passzol valami mással :D. Mint pl. rózsaszín a cípőm, rózsaszín a hétizsákom és a telóm ésez megnyugtat furcsa módon. Másnak mi épp a kedvenc színe amibe így beleszeretett? :D



2020. szept. 28. 03:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Én a zölddel vagyok így.

Egyáltalán nem gyerekes,miért lenne az? Felnőtt embernek is uyganúgy lehetnek kedvenc doogai.

2020. szept. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
*dolgai
2020. szept. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Én meg feketét szeretnék kb. mindenből, amiből lehetséges, lehet, hogy ezt a színt (bár gyakorlatilag nem is szín, de ebbe most ne folyjunk bele) kevésbé szokás összefüggésbe hozni a gyerekkorral, mint a rózsaszínt, de valójában az, hogy te éppen melyik színt szereted, nem arról árulkodik, hogy szellemileg hány évesek szintjén állsz, csak arról, hogy milyen az esztétikai érzéked.
2020. szept. 28. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Nekem örökös kedvenc színem a világosabb narancsszín, de semmilyen cuccom nem olyan, mert feketében járok. Nem állna jól rajtam, viszont máson tetszik, pl. köröm, táska, cipő.
2020. szept. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
csak mert sok ember valamiért "gyerekesnek" mondja pedig ez csak egy szín..,mint a vörös, fekete, kék...Nem értem miért kell színekbe ilyeneket gondolni. De felőlem gondolhatják, mert nem fog változni ettől a színkedvelésem :D..ugyanúgy rajongani fogok érte továbbra is!
2020. szept. 28. 04:27
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
5. Nem is kell vele foglalkozni, amúgy szerintem is szép szín, főleg a pasztell rózsaszín :) 4. voltam.
2020. szept. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Kimaradt a listából még a

-fogkrém és fogkefe szett

-esernyő

-rózsaszín pompom dísz a táskán

-papucs

:D

2020. szept. 28. 04:29
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Inkabb öreges. Az öreg nénik kedvence a rozsaszin es annak minden arnyalata.

Lsd Erzsebet kiralynöt is

[link]


[link]


[link]


[link]


Te is ilyen leszel muhaha

2020. szept. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
85%

Az előzőre reagálva: pont Erzsébet királynőt a létező legtöbb színben látni.


Egyébként nem gyerekes, hogy sok cuccod rózsaszín, ez csak az ízlésed. Maximum furcsa (nem rossz értelemben), hogy a tárgyaid ugyanolyan színűek. De nem lenne más a helyzet, ha pl sárgák lennének.

2020. szept. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, szokatlan, de ha neked így jó...
2020. szept. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!