Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik az 1990es évek után és a...

Akik az 1990es évek után és a 2000es évek után születtek meg önöknek milyen gyermekkoruk és fiatal koruk volt eddig teljes egészében!?

Figyelt kérdés

én 1989ben születtem meg, de nem jártam jól én az emberi létezésemmel és megszuletesemmel.

azt bátran határozottan válltig állíthatom.



2020. szept. 28. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Én '98-ban születtem és nem volt jó a gyerekkorom, bár nem volt túl sok köze a két dolognak egymáshoz.
2020. szept. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
önnek mi volt a legfőbb baja gondja problémája!?
2020. szept. 29. 00:23
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Interneten mióta szokás magázódni?
2020. szept. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 1997-ben születtem. Nem volt rossz gyermekkorom, de jó sem. Sosem voltam igazán boldog. Valahogy így visszagondolva egy depressziós világot látok magam mögött. A velem egykorúak is hasonlóan depresszívek, egész egyszerűen "szomorú korosztálynak" mondanám. A tőlem fiatalabbak sokkal boldogabbak. A testvéreim, unokahúgaim, kevésbé foglalkoznak más véleményével. Azt hiszem ebben van a lényeg.


Az én meglátásom szerint a korosztályomat arra nevelték, hogy mindig mások véleménye legyen mérvadó. Hiába nem volt anno facebook, és társai, a szülők , és a környezet verbálisan pont megfeleltek a közösségi médiának.

"A Katika jobban tanul, a Zsuzsika ügyesebb, a Rozikának már van vőlegénye " stb. Remélem érthető voltam.


Miért tette fel Ön ezt a kérdést?

2020. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
3000-ig mindig kétezres évek lesznek.
2020. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kétezres évek megnevezéssel a 2000 és 2009 közé eső éveket szokás illetni, de semmi baj.
2020. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jojo mindenjot kívánok önöknek is viszlát köszönöm szépen a válaszukat kérdésemre.
2020. szept. 30. 15:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig pont most szerettem volna leírni, hogy az én legfőbb problémám talán a szüleim válása és a vele járó hosszadalmas, lelki terrorral "fűszerezett" pereskedés volt, amelyet követően apám önként és dalolva megszűnt az életem része lenni (az első válaszoló vagyok). Ha mindenképpen bele akarunk látni ebbe egy modern társadalmi problémát/jelenséget, akkor mondhatjuk, hogy "az én időmben" a házasságok már nem jelentettek egy egész életre szóló elköteleződést, és ezután is csak egyre kevésbé fognak.

Egyébként interneten tényleg nem szokás és nem is szükséges magázódni, pont az a lényeg, hogy itt egyenlő felek lehetünk és egymással közvetlenek, ha már a valóéletben nem mindig adódik rá lehetőség.

2020. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"93 vagyok.

Mit mondjak?

Jobb volt mint a mostani gyerekeknek.

Nem volt se tablet, se okos telefon, és az még az internet előtti időszak volt.

Minden roszban van valami jó.

Mi lnet rohangaltunk az utcán, bandaztunk pláne nyáron, reggeltől estig. Hulyeskedtunk és akkor még voltak barátságok, nem az mint most! Nem a felszínes, kétszínű. Nem volt ennyi roszuindulatu, gusztustalan megkeseredett ember mint most. Jobb volt nekem személy szerint. Nekem akkor váltak el a szüleim, kB a korosztalyom 90%-é még. Nagyon rosz felé halad a világ azt vettem észre.

2021. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!