Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lesz covid19 vakcina, be...

Ha lesz covid19 vakcina, be fogjátok oltatni magatokat?

Figyelt kérdés
Miért igen? Miért nem?

2020. szept. 29. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem.Ez még egy új oltóanyag,ki tudja fél év múlva nem-e változtat zombivá.Influenza ellen se szoktam magam beoltatni.
2020. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mert nem szeretném veszélyeztetni magam egy új oltóanyaggal, aminek ki tudja milyen hosszútávú hatásai lesznek és egyébként is a lehető legkevesebb mesterséges anyagot szeretném a szervezetemben tudni.
2020. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem, hosszútávú mellékhatásait nem tudni, influenza ellen sem szoktam beoltatni magam, és 12 éves korom óta nem voltam influenzás. Most vagyok 32. Megfázni is két évente szoktam kb.
2020. szept. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem.Elég az,hogy annak idején megkaptam a kötelező oltásokat.Több szurkálás nekem nem kell.Főleg nem ilyen kísérleti anyag.
2020. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Oltassa be magát az aki a veszélyeztetettek közé tartozik. Lesznek elég sokan ahhoz hogy utána már ne legyen több hullám. Már az elejétől csak őket kellett volna otthonról dolgoztatni stb., nem szűnt volna meg annyi munkahely (ki tudja amiatt hányan lettek/lesznek öngyilkosok, illetve hány rákbeteg vált végstádiumúvá mert nem mehetett kezelésre).
2020. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Én a veszélyeztetettek közé tartozom, de nem fogok azonnal ugrani amint meglesz a vakcina, várok minimum pár hónapot, hogy kiderülhessenek esetleges mellékhatások. Addig inkább vigyázok magamra és bár nem pánikolok, nem teszem ki magam felesleges veszélynek, nem megyek tömegrendezvényekre stb.

Szerintem is nekünk kellene jobban vigyázni, mint másoknak.

2020. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Biztos, hogy nem.
2020. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Főleg influenza ellen piacra dobott vakcinák tekintetében mutatkozott meg, hogy nem minden arany, ami fénylik, - x idő múlva benyögték, hogy bocsi, de a t-kor kibocsájtott szer "nem volt az igazi". Arról általában nem szoktak harsonás "sikertörténeteket" publikálni, hogy az éppen aktuális "szorriba" mennyien pusztultak bele. Lemondok a részemről azok javára, akik fejlesztik ezeket - már csak azért is, mert a méregkeverők (gyógyszergyárak) gyakorlatilag folyamatosan azt kívánják, hogy minél több ember szoruljon a fejlesztéseikre. Úgy hogy igyák csak ezeket a kotyvalékokat, akik főzik!
2020. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen, ez nem egy új vakcina egyébként, nem tudom miért gondolja ezt egy csomó ember. Egyébként meg úgysem én fogok az elsők között kapni belőle, hanem akik veszélyeztetettek meg az egészségügyi dolgozók.
2020. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Az elejen biztos nem.
2020. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!