Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet leküzdeni a...

Hogyan lehet leküzdeni a pánikbetegséget, főleg munkahelyen, mi az ellenszere, hogyan szüntethető meg, ha az egész életemet felforgatja?

Figyelt kérdés
Csak olyanok írjanak aki ismer olyat aki kijött belőle vagy aki szenved és már kijött belőle teljesen. Köszönöm előre is!!!
2020. szept. 29. 18:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Bármilyen megoldás vagy ha létezik, akkor milyen terápiás megoldás létezik erre, ha tud valaki ilyenről.


FONTOS: Főleg akkor jön elő mikor több ember közelébe vagyok hosszú órákat és ez teljesen kikészít annyira, hogy nem tudok koncentrálni és elrontok dolgokat, belezavarodok...

2020. szept. 29. 18:24
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

13 éves korom óta pánikbeteg vagyok. Nekem sajnos csak gyógyszer segít/segített. Asentra kezdetben,most Parogent szedek. Pszichiáter írta fel.

2020. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Esetleg van más valaki, aki át tudta vészelni a pánikbetegséget?

Fontos lenne, mert néha beszédülök is és elrontok dolgokat figyelemzavarból a pánik végett. Elájulni nem akarok...


Senkinek nem kívánom azt amiket sokszor átélek rohamokat...

2020. szept. 30. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kivancsisagbol kerdem. Az emberek zavarnak ? A viselkedesuk, a hangjuk, a kineztuk ? Vagy puszta jelenletuk a feltetelezett gondolataik nyomasztanak ? Valamiert felsz toluk, valamilyen elvarastol, aminek ugy erzed nem tudsz megfelelni ?


Igazabol nincs tapasztalatom temaban, csak vaktaba korbe kerdeztem hatha valahogy megfoghato a dolog.

2020. okt. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elrontok dolgokat és nehéz a felfogásom sokszor egy munkahelyi témában, hadarok is sokszor és pótcselekvéseim is vannak.
2020. okt. 2. 17:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Esetleg még valaki tud valamit?
2021. máj. 4. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!