Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szép jó reggelt! Mi a mai...

Szép jó reggelt! Mi a mai terv? Mivel foglalkozol? Mit fogsz enni? Hogy érzed magad? Várod már a hétvégét?

Figyelt kérdés

Mi a nemed és a korod?


Szép napot,kitartás. 🙂



2020. szept. 30. 06:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Annyira nem várom a hétvégét, szombaton is munka. Holnap-holnapután lesz pihi, ma még lenyomom a műszakot este 10-ig. Amit terveztem mára a nagyját már letudtam (munkahelyen rendezkedés, takarítás, stb), most olvasgatok, várom a vendégeket.
2020. szept. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy 26/L vagyok. Te mit csinálsz ma, kérdező?
2020. szept. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Üdvözlet:)!

"Mi a mai terv?": egy fontos levél elküldése egy ismerősnek (megvan), munka, beszélgetni valakivel egy fontos dologról; "Mivel foglalkozol?": szociális területen dolgozom;

"Mit fogsz enni?": hideget, vagy szendvicset szoktam enni minden nap;

"Hogy érzed magad?": most fel vagyok dobva, ugyanakkor várom a levél-, és a beszélgetés következményeit, ami remélem semleges, vagy pozitív lesz, és semmiféleképpen nem negatív;

"Várod már a hétvégét?": nem, mert az csak azt jelentené, hogy növekszik a korom, és jövőhéten minden kezdődik újból előre;

"Mi a nemed és a korod?": F38.

2020. szept. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Hosszú és nehéz napom lesz. Reggel 8-tól este 6ig lesznek óráim, 10 perces szünetekkel.

Ebédre spagettit tervezek enni, napközben meg valamit a büféből. Még megvan a kezdeti lelkesedés, de várhatóan ez csökken majd a folyamatos figyelés és koncentráció miatt (végig számolásos meg matekos óráim vannak).

A hétvégét nagyon várom.

23/L

2020. szept. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm,légy vidám. 🙂

Milyen vendégeket?


Kicsit pihenek még,én is olvasgatok majd rendbe teszem magamat aztán felhívok két személyt érdeklődök a munkáról, aztán gondolom mai nap ha lehet be megyek és személyes is beszélek a lehenő munkáltatómmal.


Ha ez a két opció esetleg nem sikerül akkor b terv jön, irány egy nagyobb város legyen az bárhol az országban, munka is és albérlet is van nézve szóval biztos a siker.

Ha a b lehetőség össze jön akkor azt ki tanulom előbb mint gondoltam volna, ezekután jöhet a vállalkozás,nagy szerelem,sport,barátok stb..

Szerintem itt a környéken mind a kettő helyre alkalmas vagyok szóval semmi gond sincs de jövőre,sokkal erő leszek és megcsinálom a terveimet.


Hétvégét a mai nap fogja el dönteni.

2020. szept. 30. 07:33
 6/15 A kérdező kommentje:
1-2# Válaszoltam. 🙂
2020. szept. 30. 07:34
 7/15 Lazy Lover ***** válasza:
50%
A mai harciterv dolgozom utána séta meg állatok etetése hétvégén megint meló 26 f
2020. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
A mai terv, hogy megnézem az álláshirdetéseket, majd megfőzöm az ebédet ami lecsó lesz, délután elmegyek tekerni a hegyekbe. Nem érzem jól magam, mert nincs állásom ezáltal pénzem se, a napjaim depressziósan telnek. Nem várom a hétvégét, igazából azt sem tudom milyen nap van sokszor.
2020. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tartsatok ki,új nap új remény, csak merj élni. 🙂
2020. szept. 30. 07:40
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Helló :)


- Ma van a hónap utolsó napja, ergo bolondok háza lesz ma a munkahelyemen, de amikor zárunk, akkor lesz egy kis pihi :) (azalatt be se léphetünk a rendszerbe)

Ezen kívül el kéne küldenem egy e-mailt... nem nagy dolog, csak a szorongásom zavar be.


- Dolgozom, eszközkönyvelő vagyok


- Reggelire ettem egy pizzás csigát, ebédre ma sajttal, sonkával töltött borda lesz, rizzsel.


- Szorongok, meg vizsgám is lesz kövi hónapban, amúgy minden oké


- Igeeen, megyünk párommal sushizni :) Meg végre kialudhatom magam.

2020. szept. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!