Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik hogy valaki ennyire...

Létezik hogy valaki ennyire tehetségtelen?

Figyelt kérdés

Mindig voltak dolgok/tantárgyak amikből nagyon jó voltam és érdekelt. Most semmiből nem vagyok jó.

Se matek, se töri, se irodalom,se úszás, se tesi. Semmi. Még hobbim sincs amiben jó lennék:D

Még nyelvérzékem sincs.



2020. okt. 1. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
97%
Olyan letezik hogy vki a negativra fokuszàl a pozitiv helyett
2020. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
95%

Én is jó voltam régen tárgyakból, de aztán egyre bonyolultabb meg nehezebb lett, meg gondolom a többiek utolértek a tesiben meg úszásban.


A hobbit illetően: én egész jól rajzolok. Lassan megrendelésre is fogok készíteni, már vevő is jelentkezett.

De ha megnézed egy pár évvel korábbi rajzomat, elsírnád magad :D


Angol dettó. Nyelvérzékem nuku, de abból az egy nyelvből - minden beképzeltség nélkül, őszintén - baromi jó vagyok. Pedig 4-5. osztályban elég csehül álltam belőle.


Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás! A hobbi célja az, hogy jól érezd magad közben. Senki sem születik ceruzával/horgászbottal/kalapáccsal/satöbbi a kezében, ez mind amiatt alakul ki, mert élvezed a dolgot, és ezáltal sokat gyakorlod.

2020. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!