Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki féltékeny...

Van itt olyan aki féltékeny típus? Sikerült már valahogy lehüzdenie valakinek ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Sajnos én elég féltékeny tudok lenni, minden kis hülyeség miatt is. Például, ha van egy szép nő a TV-ben, mindig az jár a fejemben, hogy na a páromnak tuti jobban tetszik ő, mint én... De ez csak egy példa, rengeteg ilyen van, és nagyon ki tud készíteni ez az indokolatlan féltékenykedés. Valószínűleg nálam ez az önbizalomhiány miatt van. Van valami módszer arra, hogy kordában tartsam ezeket a rossz érzéseket?
2020. okt. 1. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked legalább van egy olyan ember az életedben aki szeret és ezt ki is mutatja,kölcsönösek az érzéseitek ezért légy hálás.

Esetleg azon nem gondolkoztál el hogy ez fordított esetben is így van? Elég nagy esély van erre is.

Többféle módon lehet ezeket a dolgokat orvosolni pl

-Le szarom mentalitás.

-Önismereti és önbizalma könyvek is vannak.

-Ha nem tetszik valami magadon vagy el fogadod vagy ha van rá mód változtass rajta, sok sikert.

2020. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinel vannak szebb emberek, de ha szerelmes beled a parod nem szamit h valaki genetikailag jobb adotsagu, mert te leszel neki a legszebb
2020. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan igy vagyok vele en is

Sot en azert (is) szakitottam mert teljesen idegroncs lettem az alatt a 4 honap alatt allando gyomorgorcs hogy mikor tetszik meg neki mas meg voltak mas problemak is de ez is egy ok volt

10 kgot fogytam a folyamatos idegeskedes miatt

Messze is lakott hetente egyszer talalkoztunk ez is csak rosszabba tette a feltekenysegemet

2020. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3mas vagyok azt meg hozzatennem hogy en ugy kerulem el ezt a feltekenykedos dolgok hogy egyaltalan nem ismerkedek

Bemegyek a munkahelyemre es kb senkihez nem szolok a kisboltban az ott dolgozo lanyokon kivul illetve mashol sem pl suliban vagy akarhogy nem allok szoba fiukkal eselyt sem adok arra hogy megkedveljek valakit vagy meg tobb legyen.

Persze hianyzik azert sokszor szomoru vagyok az egyedullet miatt de ilyenkor arra gondolok hogy ez meg mindig jobb mint a folyamatos kattogat es gyomorgorcs hogy epp hazudik e nekem, kikkel beszelget a tudtom nelkul(volt ra pelda) szoval en a maganyt valasztottam

Es szerintem amig nem szereted meg onmagad,nem fogadod el magad addig nem lesz jobb a helyzet

2020. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4%
Valj olyan nove,akikre feltekeny vagy! Hasznalj minden eszkozt fel. Sport,fodrasz,stylist,plasztikai sebesz,mukormos stb.
2020. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, NEM! Onmagad kell hogy legyel nem egy plasztik utanzat
2020. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!