Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha van 15 millió ft-om, az...

Ha van 15 millió ft-om, az elég, hogy ne kelljen dolgoznom kb. 10 évig, ha spórolok, meg meghúzom magam?

Figyelt kérdés
Saját lakás van. Rezsi most kb. 40 ezer.
2020. okt. 3. 09:07
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

44. Miért is? Azért mert nem vagyok birka mint te, aki csak annyit lát az életből, hogy óvoda, iskola, munka (65 éves korig), aztán nyugdíj??

Szerintem neked az fáj, hogy megtehetem hogy akár 10 évig ne dolgozzak, te meg kelsz hajnal 5-kor és mész a gyárba a szalagsor mellé, hogy majd még nyugdíj előtt megpusztulj! Biztos megéri!

Sok boldogságot!

2020. okt. 3. 15:05
 42/51 anonim ***** válasza:
63%
Eléggé megkeseredett életed lehet, látszik, hogy a pénzen kívül semmid nincs. Teljesen beteggé tett.
2020. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
20%
Az a vicces hogy pénze sincs. Írtuk már többen is hogy ez a nyomorult nincstelen tanyasi gyerek aki telehányja a kamuival a kategóriat. Hát most ki is bukott belőle a kultúra mint láthatjátok.
2020. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

Hiába pampogsz, a legtöbb ember kényszerből dolgozik, nagyon kevesen csinálják csak azt, ami a hobbijuk, ha milliárdosok lennének, biztos nem lennének alkalmazottak, vagy nem azt csinálnák, amit most, max "irányítanának" egy céget hobbiból!

Nem születtem milliárdosnak, hogy soha ne kelljen dolgoznom, de a lehetőségeimhez képest ki akarom hozni, hogy minél kevesebbet, és ne kelljen alkalmazkodnom másokhoz, pláne ne dirigáljanak nekem!

És igen, inkább otthon vagyok 24 órát és magam osztom be az egész napom, ha kedvem van elmegyek sétálni bármikor, minthogy dolgozzak 8-10 órákat, hogy utána ezért elmehessek egy színházba vagy étterembe amikor épp van pár szabad órám.

2020. okt. 3. 15:21
 45/51 anonim ***** válasza:
69%
Én ugyanazt csinálnám, amit most, csak nem heti 40 órában, hanem félállásban. Ezt mondjuk lehet, hogy érdemes lenne kiprobalnod legalább pár evig: ne hagyd abba a munkát teljesen, de csökkentsd a munkaidodet.
2020. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
66%
Mi a végzettséged amúgy?
2020. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem a kedves moderátorokat, hogy minek vannak, minek vannak az oldalnak szabályai, ha egy ilyen kérdést nem törölnek ki! Látszik, hogy a kérdező nem tud viselkedni, hozzászólásaival pedig provokációt kelt, másokat minősít. Ok-okozat! Minek vannak az oldalnak létrehozott szabályai, ha annak betartása nem érdek? Szép dolog az elméleti szabály, de ezt a gyakorlatban is meg kellene valósítani. Eleve szürreális, hogy egy 45 éves ember, nem mer ilyet máshol megkérdezni, eleve gáz, de jó teret ad neki az oldal, de hogy még ilyen szinten vagdalózzon.
2020. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
35%
mert ez írja szinte az összes kérdést a kategóriában. nélküle nem lennének kérdések. és nem 45 éves hanem egy huszonéves tanyasi lúzer
2020. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
0%
Ha ügyes vagy akkor meg, én 5 éve 8 millióval indultam, azóta nem dolgozok, csak pókerezek, és minden költség mellett nem lefelé ment az összeg.
2020. okt. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megoldható amit írsz, meg lehet élni ebből az összegből. De milyen áron? Mit csinálsz otthon? Mert kikapcsolódásra némi sétán kivül nem futja. Ezt az életformát kb. pár hónapig tudnám elképzelni. Nekem céltalannak tűnik.
2020. okt. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!