Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne gondolj...

Mit csináljak, hogy ne gondoljak arra, hogy ismét meg fogok bukni?

Figyelt kérdés

Szóval elsőre nem mentem át a KRESZ vizsgán(ami az elméleti rész), pedig rengeteget tanultam rá, és egy pont kellett volna, hogy meglegyen. Szerdán pótvizsgám lesz, sokat készültem ismét, de rettegek, hogy ismét bukás lesz, és az nagyon gáz lenne...


Mit tegyek?


2020. okt. 3. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Menj el biciklizni! Szép idő van.
2020. okt. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ne feszülj rá. Direkt szívatósak a kérdések, ne ixelj be semmit kapásból.
2020. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ott még én is elsőre átmentem. Mi lesz veled vezetésnél?
2020. okt. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ráadásul mindent tudtam szinte, párat elnyomtam ugyan az ideg miatt. De még így is simán átmentem illetve igazából azokat is tudtam volna ha nem izgulok.
2020. okt. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Ne görcsölj rá, gondold azt, hogy "mindent megteszek hogy sikerüljön, de ha mégegyszer nem sikerül, akkor sem lesz semmi baj" és ne éld bele magad a szorongásba.

Rosszindulatú kommentekkel ne törődj, sajnálatos hogy milyen bántóak tudnak lenni, gondolj arra: nekik is lelki problémáik vannak, ha nem lennének, feleslegesnek tartanák hangoztatni e vizsgával kapcsolatos sikerüket párhuzamba állítva sikertelenségeddel.

2020. okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy milyen szivatos kérdésekről irtok ti itt? A forgalomban ezekre másodpercek alatt kell reagálni. Nem egy perc alatt. Pl kinek van elsőbbsége. Itt mindig azt látom hogy itt milyen okos emberek vannak, jó végzettség meg jó munka. Akkor hogy lehet nektek nehéz egy kresz vizsga? Ez nektek szívatás?? Xd
2020. okt. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem negyedjére lett meg. Nehezen jöttem bele, de nem adtam fel.


Megakarok tanulni vezetni!!!

2020. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Fel sírok, pedig nektek nem kéne. Nem való nektek. Xd
2020. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Deee!!!!;)
2020. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ott leszek én is az utakon, remélem találkozunk. :P
2020. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!