Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veszekedés közben ha sír mit...

Veszekedés közben ha sír mit jelent? Szerintetek jogos ha ilyen után nem keres?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon közeli barátom. Napi szinten átjárt hozzám, jól éreztük magunkat. Ő fiú, én lány. Eléggé összekaptunk,mert egy titkom kikogyogta. Én toltam le őt, majd elküldtem, hogy hagyjon békén és köpönyegforgatónak is neveztem. Amikor ezeket mondtam neki láttam hogy könnyes volt a szeme. Most az zavarta hogy ilyet mondtam rá vagy hogy megszakadt a kapcsolat? Egyik barátnőm mondta nekem hogy ráírt a srác hogy mi bajom van, erre a barátnőm mondta hogy beszélje meg velem, erre a srác azt mondta hogy de én meg azt mondtam hogy hagyjon engem békén. Azóta nem is kerestük egymást, szerintem ez már így marad :/


18/L



2020. okt. 3. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátok jönnek-mennek, ilyen az élet.

"Jogos", hogy nem keres, hisz te mondtad, hogy hagyjon békén. Ezek után neked kell nyitni, ha akarsz.

2020. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiányzik, keresd és beszéljétek meg.

Ha sírt és érdeklődik utánad, akkor biztosan bántja a dolog.

2020. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Nézd, az élet rövid, sőtt bármikor mégrövidebb lehet egy baleset, betegség miatt, ha zavar hogy megszakadt a kapcsolat és hiányzik keresd fel.


A sértett büszkeség nem olyan fontos mint egy barátság.

2020. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Ha a fickó sír, akkor másféllel kezdődik a személyi száma.
2020. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha hiányzik beszélj vele és átrágjátok a helyzetet. Mert az igaz barátság a legfontosabb.
2020. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minél előbb tedd meg a lépést. Később csak bánni fogod, hogy elszalasztottad és nem beszéltél vele erről. Bár, azt írod, barátod volt...de ha sírt, sztem, lehet szeretett is, mint nőt...Ezt is tisztázzátok.
2020. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!