Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha bárhová utazhatnál az...

Ha bárhová utazhatnál az időben, hová mennél?

Figyelt kérdés
A múltba vagy a jövőbe? Pontosan hova és miért? Mennyi időre?

2020. okt. 3. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Jézus idejebe mennek vissza.
2020. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az általános sulis időmbe, mikor lemondtam a tanulásról.
2020. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Viktoriánus korba.
2020. okt. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csak egyszer utazhatok, egyetlen időpontra, akkor én leginkább a múltbeli jó élményeimet élném újra át, vagy visszautaznék a 90-es évek közepére, mikor még ovis voltam és csak homályos emlékeim vannak az életemről. Szívesen újranéznék néhány napot, hogy milyen is voltam pontosan ovisként, vagy, hogy hogy zajlott nálunk otthon egy nap, a családi körben.


Ha meg kicsit eleresztem a fantáziámat, akkor szívesen visszamennék az 1800-as évek végére/1900-as évek elejére, A Pál utcai fiúk c. regény idejébe, és szemügyre venném, bejárnám az akkori Budapestet.

Vagy ha már Budapest, visszautaznék a 2000-es évek eleji változatába (2000-2005), és szánnék egy napot rá, hogy barangolhassak benne. Sokat utaztunk fel abban az időben a családdal, jártuk a várost, és akkor kisgyerekként sokkal másabbban álltam hozzá, mint most felnőttként, miközben már itt élek. Jónéhány dolog pedig meg is változott azóta a városban, úgyhogy jó lenne feleleveníteni az emlékeimet :)


26/F

2020. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
2001. szeptember 11-re mennék vissza, hogy időben szólhassak Amerikának, hogy megakadályozzák azt a 19 arabot.
2020. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!