Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen ember mégis mit...

Az ilyen ember mégis mit érez? Ti hogyan kezelnétek azt, aki nem túl előnyös külsővel rendelkezik, de mégis még ő szól le sokszor rendkívül sértő stílusban másokat, és becsmérel bizonyos tulajdonságokat?

Figyelt kérdés
Pl. amikor a durván elhízott lány a pár kilót felszedett barátnőjét dagadtozza le? De nemrég megismertem egy srácot, aki finoman szólva sem egy Adonisz, mégis magával meg van elégedve, sőt, rendkívül előnyös külsejűnek tartja (ezzel még nem lenne baj), ellenben mások külsejét olyan megdöbbentő stílusban becsmérli, hogy az valami egészen elképesztő. Volt, hogy az exe külsejét nekem tárgyalta ki, hogy miután annak volt egy műtéte, ő többé nem kívánta (nyilván ennél sokkal részletesebben, sokkal meghökkentőbb kifejezésekkel). Nekem is elkezdett beszólogatni, célozgatott, hogy lassan szülnöm kellene (nemsokára 30 leszek), eltelik ez a pár év, akkor már nem leszek fiatal, stb. Annyira ledöbbentem, hogy megszólalni se tudtam! A poén az, hogy alapból mindenhol veri a nyálát, hogy ő nem kell a nőknek, ő ki volt közösítve mindenhol, vele mindenki szemét, és őt mennyit piszkálták. Ezzel szemben én azt tapasztaltam, hogy ő az, aki másokat becsmérel és gyűlöl ok nélkül. Mi van az ilyen ember fejével?
2020. okt. 3. 21:41
 1/8 A kérdező kommentje:
???
2020. okt. 3. 22:55
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem a témában, te mégis kiről beszélsz?
2020. okt. 3. 22:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Hozz már be kérlek 1 kérdést is, ami tőlem van ebben a témában, pls! Amúgy pedig bőven tele van az ország olyan emberekkel, mint akikről a kérdés szól, semmi hihetetlen nincs benne. Arról pedig nem tehetek, hogy neked az életed csak a GYK-ból áll, ismersz minden kérdést, és ha találsz hasonlót, akkor azt hiszed, biztos ugyanaz az ember írta, mert szerinted az egész oldal max. 2-3 emberből áll...
2020. okt. 3. 23:39
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem ok nélkül becsmérel másokat hanem azért, mert ő egész életében ezt kapta a világtól, és megkeseredett. Ha a világ extrémen kritikus veled előbb-utóbb te is az leszel a világgal.
2020. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4.: Sokakat ért sérelem, többek közt a gimi nekem is borzalmas volt, de mégsem lettem ilyen. Nyilván valamelyest megtört, de sosem tudnék ennyire szélsőséges lenni, főleg nem olyanok felé, akik sosem bántottak.


5.: Áruld már el őszintén, mi ebben a kamu? Pontosan ilyen roncs emberekkel van tele a társadalom, és van, akit ez zavar. A nyomorék pedig a tükörben keresendő! Vagy csak nem te vagy az az ember, akiről a kérdés született, és most magadra vetted? :)

2020. okt. 4. 12:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor linkeld már be azokat a kérdéseket, amiket én írok ki! :D Erre azóta is képtelen vagy, csak offolni tudod a témát. :)
2020. okt. 4. 14:27
 7/8 anonim ***** válasza:

sok lenne ennyit nem érsz 👎

nem veletlen hogy nem kapsz válaszokat a legtöbben felismerünk.

2020. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondanám, ha csak hülyeségeket beszélnék bizonyíték nélkül. :) A válaszaid hasznossága pedig bőven mutatja, te magad és a válaszaid mennyit értek. Amúgy pedig jött válasz.
2020. okt. 4. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!