Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nagyon gáz ha valaki, aki...

Az nagyon gáz ha valaki, aki szegény az a wc papírt a benzinkút mosdojabol lopkodja? Nem én még mielőtt ...

Figyelt kérdés
2020. okt. 3. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Hát attól függ... mi nem vagyunk szegények de a párom is mindent hazahordott az előző munkahelyéről :D Két évig nem vettünk sem wc-papírt, sem papírtörlőt, sem kézmosót, sem tisztítószereket, sem szemeteszsákot... igen,igen a takarítószertárt hordta haza. Kis plusznak jó volt, éves szinten azért erre sok pénz elmegy.
2020. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Igen, nagyon gáz. Most őszintén, számoltad már, hogy havonta mennyit költesz wc papírra? Megéri ennyiért eljátszani a becsületedet (nem mintha többért megérné)? Na meg ne próbáld már a szegénységgel magyarázni, ha piti tolvaj vagy.
2020. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
kitalált hülye kérdés a trolltól aki napi 50 kérdést kiír
2020. okt. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Én soha egy fogpiszkálót sem hoztam el a munkahelyemről (máshonnan sem), pedig nem gondoltam, hogy túl lennék fizetve. Szóval igen, gáz, még kaját lopni is gáz, nem hogy vacak wc-papírt, tisztítószert...
2020. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül gáz... Gyakran megyünk ikeába, kávézni, kajálni, cukrokát, sókat stb mindig úgy rakok a tálcára az étel + kávé mellé, hogy otthonra is maradjon, és ha vendégek jönnek, ezeket rakom a kávéjuk mellé, mert ezek már jól ki vannak porciózva és szépen becsomagolva... (Igazából ahonnan lehet hordom ezeket haza, önkiszolgáló helyeken gyakran eszünk) A WC papírt munkahelyről, vagy nagyáruházi WC ből szoktam vinni, de veszünk is, mert azért 4 emberre nem tudok összelopkodni eleget. Régebben tusfürdőt és sampont is mindig "megoldottam" amikor vendéglátásban dolgoztam, azokat mindig otthagyják a vendégek, meg minden műszak végén vittem haza egy szállodák törölközőt, papucsot, azokból is még rengeteg van otthon.
2020. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!