Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktátok ti is tapasztalni,...

Szoktátok ti is tapasztalni, hogy egyes emberek pofátlanul viselkednek,kellemetlenséget okoznak nektek,zavarnak, feltartanak valamiben és szemrebbenés nélkül csinálják továb,mintha mi se történne, mert érzik, hogy nem fogtok rájuk szólni ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Altalàban amikor hülyékkel vitatkozom es egyre hangosabb es ledominal.

Mindeközben en sajnalom hogy keptelenség vele együttmüködni mert amugy nagyon szerettem volna es ezt ill öt belátom hogy el kell engedjem mert "menthetetlen", jellenzöen a masik csak addig jut el agyban hogy magàn a konfliktuson sem làt tul, annyi bántja "csak",hogy serült az egoja, keptelen hibakat belatni vagy bocsanatot kerni, nem kommunikacio-, es nem fejlödöképes.


Ilyen jellegü csalodasaim vannak sajnos. Hogy nem hoznak egy minimum szintet sem a vitapartnerek, nem latnak meg nem ismernek el màs modszereket, nem tudnak logikailag következtetni.


Most a legaprobb pelda mikor exem azert veszekedett velem mert szerinte a hajvegapolotol gubancolodik a hajam miközben köztudott hogy fésülest könnyit es selymessé teszi a hajat. De fujta a magáét tovabb ostoban(pedig a gepolajat is ismerhetné hogy surlodast könnyit)

Es kepzeld el az ilyen szitukat nagyobb problemaknal. Keptelenseg volt együttmüködni vele mert egyszerüen hülye es neki àllt minden feljebb :(


Es nem is ez a legfàjobb nekem. Elengedem nehezen is de tullépek rajta szakitas. A legfàjobb az, hogy nem egy ilyen van, es en kifogom öket es àlmaim törnek össze.

2020. okt. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*szoval az ugrott be amikor fürdes utan jokedvüen àpoltam a hajam,erre beszolt aromságot es arrogansan, nem adott igazat sem, röhej de ilyenböl lett még veszekedès is es csak folytatta tovabb, es az egesz kedvem elvette.
2020. okt. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

* es az gondolkodtat el a legeslegjobban hogyan lehet az hogy az ostobasàg gyöz??


Mondjuk van egy hülye es egy intelligens(ebb)összezarva.

Hogy lehet az hogy a hülye a dominans az ervenyesül amt ö mond es az okosabb szorul a sarokba??

Azaz nem épül fel a kapcsolatuk alatt bàrmi(nem a hülye fejlödik fel) hanem ellenkezöleg, a kapcsolat együttmüködes tönkremegy ellehetetlenitödik.


Ennek még nem jöttem rà a logikajara

2020. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy munkatársam ilyen volt, nagy vallásos szent...
2020. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze

Mindig ez van,de persze mások előtt meg nyaliznak..

2020. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!