Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem idegesítő az a...

Szerintem idegesítő az a kérdés: miért?

Figyelt kérdés

Ezt általában azok teszik fel akiknek semmi agyuk nincs és a semmiben keresik az értelmet.

Nektek is idegesítő?

Jó ez a kérdés kicsit cringe és humoros de igazam van vagy igazam van?



2020. okt. 4. 03:09
1 2
 1/16 anonim válasza:
81%

Látom te sem tudsz aludni.

Pacsi

2020. okt. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát nekem a szakmám része a miértek feltevése:D de nem mondanám magam butának msc-vel. Magánéletben meg azért kérdezem annyit, mert nyílván a tudásom remgeteg mindenre kiterjed, de amivel nem foglalkoztam minimum 2 évig, abban nem vallom magam jártasnak, így rengetef mindennel kapcsolatban merülnek fel bennem miértek. Meg kíváncsinak lenni sem hátrán az életben, elvégre mindig tanulni valami újat:D
2020. okt. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kimostad a nyunyódat?
2020. okt. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Mit miért???!!!
2020. okt. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem idegesítő, úgyhogy ezt beszoptad. 😀

Azt vártad, hogy most mindenki melléd áll, ugye. 😁

2020. okt. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi volt a kérdés?
2020. okt. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Intrion ***** válasza:
100%
Ezzel a kérdéssel gyakorlatilag beálltál a sorba. Grat. :D
2020. okt. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A részemröl ez pont kedvesség.

Akkor hasznalom amikor vki állit vmit és nem akarok vitatkoźni, hogy sztem hülyeségeket mond, mas veleményrn vagyunk, en jobban tudom stb, olyankor a miért-tel igazábol kifejtetem vele es rairanyitom arra hogy mindezt maga lássa be önmagànak.

2020. okt. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

*es plusz kefesztkerdesek. Aztan ràjön arra hogy önmagának mond ellent stb.


Szoval a miert az a részemröl udvarias gesztus mert nem hülyézem le :)

2020. okt. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Kontextus fontos. Vannak helyzetek amikor teljesen normális dolog feltenni ezt a kérdést, vannak helyzetek, ahol kifejezetten gondolatserkentő, de vannak helyzetek amikor az illető csak buta, lusta gondolkodni, és tőled várja, hogy rágj a szájába mindent, mert ő maga képtelen egy koherens gondolat megformálására.


Még régebben volt egy ismerősöm (már nem beszélünk) akivel olyan szinten nem tudtam "miért?"ezés nélkül beszélni, hogy kínomban már kitaláltam egy játékot: mindent olyan részletesen mondtam el neki, mintha egy alsós gyerekkel beszélnék, hogy ne legyen alkalma tovább kérdezni, de még így is talált módot a miértezésre.

2020. okt. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!