Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolgok félni az...

Normális dolgok félni az öregségtől fiatalon?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, naponta eszembe jut mennyire nem akarok öregedni, legszívesebben megállítanám az időt felettem, dehát ez lehetetlen, így marad a félelem, hogy évről évre öregebb leszek, ráncosabb, elfakul a fiatalság, megereszkedik a bőr stb...

Más is szokott így lenni vele? Normális dolog?


2020. okt. 5. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Igen is meg nem is,minden ember fél valamitől.

Nekem is volt ilyen érzésem és még van is pedig semmi értelme,vigyázni kell magadra és élvezni az életet.

Mióta tart ez a jelenség nálad?

2020. okt. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Ha! Én bezzeg szeretnék már 80 éves lenni! Valósággal kergetem az időt, sőt! Tudatosan öregítem is magam! (folyamatosan olvasom a fiatalító praktikákat és azoknak a szöges ellentétjét csinálom 😛)


28/F

2020. okt. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Normális persze. Viszont mit teszel azért, hogy a későbbiekben is fiatalosabban nézz ki és akár több évet is letagadhass?
2020. okt. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sportolok. Sajnos a cigit még nem sikerült letennem.
2020. okt. 5. 06:14
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Egészséges vitamindús étkezés is meg van?
2020. okt. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Megfelelő alvás is fontos!
2020. okt. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!