Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pár napig azt hittem megnyerte...

Pár napig azt hittem megnyertem a lottót! Úgy érzem nagy próba volt ez. Volt más is ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Régebben történt, múlt ősszel. Azt hittem 10 milliárdot nyertem! A híroldalakon olvastam hogy valaki elvitte itthon, ismerősek voltak a számok is, furcsa bizsergő érzésem volt. Külföldről jöttem haza, 2 napig izgultam. Otthon majdnem hanyattestem mert minden szám stimmelt! Elkezdtem okosan beosztani fejben és papíron a pénzt. Azt terveztem hogy 3 devizában lesz elhelyezve (usd huf eur) 10 számlán lesz elhelyezve. Megvolt melyikből hogyan fizetem ki a kölcsönöket, melyikből veszek lakást, autót. Kikalkuláltam hogy a befektetések hány százalékot hoznak majd és annak a harmadát akartam csak magunkra elkölteni maximum, a többit tovább befektetni. Az első gondolatom az volt hogy fiam nevére veszek 3 új lakást. Meg a feleségemnek egy 20 milliós autót. Magamnak nem is akartam semmit, rájuk gondoltam rögtön. Azt hittem ha ilyet nyerek, akkor majd luxust akarok de eszembe nem jutott, mindent befektetni akartam.

Amikor mindent elrendeztem papíron, akkor mondtam el a feleségemnek. Sokkot kapott. Akartuk hívni a szerencsejátékot, amikor észrevette az őrizgetett szelvényen az asszony, hogy nem arra a hétre szól mint amikor a telitalálat volt, hanem egy héttel későbbre. Péntek este, a játék lezárása után adtam fel, amikor már a következő hétre volt érvényes! Gyakorlatilag 40 percen múlt a dolog. Én csak arra emlékeztem hogy pénteken adtam fel. Nagyon kínosan érzem magam emiatt az egész miatt azóta is, hogy hülyét csináltam magamból. Viszont megerősített önmagamban, hogy nem Ferrarit meg műnőt hajtottam volna, hanem a családomat néztem! Azóta úgy érzem, hogy levizsgáztam emberileg és nem is baj, hogy így alakult. Ami miatt hülyén érzem magam a mai napig, hogy elmentem a lakóparkok irodájába komoly érdeklődőként, az autószalonba meg a bankokba is. Utána aztán hívtak, hogy akkor mi lesz, mikor megyek tárgyalni? Kínos volt lemondani őket.

Került már más is ennyire hülye lehetetlen helyzetbe? Titeket hogyan érintett? Szerintetek jól csináltam volna amit akartam?


2020. okt. 5. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Emberileg azzal vizsgázol le, amit szükségkor cselekszel, nem (vélt) jólétben.
2020. okt. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nálad az az emberileg levizsgázás, hogy nem Ferrari kell, meg műnő? Elég alacsonyra tetted a mércét.
2020. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Tehát nem Ferrarit akartál, hanem egy húszmilliós autót a feleségednek, és emiatt jobb embernek hiszed magad másoknál. Oké... :D
2020. okt. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Xd
2020. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Mikor lehetett Magyarországon valaha is milliárdokat nyerni a lottón?
2020. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy ja, már rég el csalják az egészet. Bolondok adója ez.
2020. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Lépj rajta túl, ne irreális dolgokba ringasd magadat, elmúlt!

Ennyi idő után is felkavar a dolog, ezen már egy jót lehetne nevetni és nem befeszülve gondolkozni ezen.

Bajban mutatkozik meg amúgy is az, hogy ki milyen! Nem véletlen ez a mondás.

2020. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek véletlenek.
2020. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat az azonnali felesleges "koltekezes" nem tul szimpatikus, de azert ertheto, hogy sokkolo helyzet, amibe bele manoverezted magad.
2020. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!