Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor beszélek valakivel...

Amikor beszélek valakivel olyan érzés mint, ha kihívnának felelni, és semmit nem tudnék. Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Ezt már egy pár éve megfigyeltem, és mintha rosszabbodott volna. Akkor is ez van, ha többen beszélgetünk, de ha csak 2en vagyunk akkor nagyon rossz. Mintha folyamatosan nyomás alatt lennék, amikor beszélnem kell valakivel, és ez miatt nem is tudom magamat adni. Van hogy ráng egyet a nyakam, vagy a karom egy kicsit, néha szokott a szemhélyam is. Ez miatt egyre kevesebbet vagyok emberek között, de amikor egyedül vagyok, akkor vágyom a társaságra, de úgy hogy ne szorongjak, és normálisan el tudjak beszélgetni valakivel. Mitől lehet ez? Valaki volt már hasonló helyzetben?

2020. okt. 6. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van.
2020. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan emberekkel is akiket már rég óta ismersz? Nálam olyanoknál is ez lett, akiket több mint 10 éve ismerek.
2020. okt. 6. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a szavakat sem találom, meg a testbeszédet sem.

Borzasztó...:/

2020. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez Szociális fóbia. Nekem is az van.
2020. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a rángás nem lehet tourette szindróma?

Nekem tini koromban volt nagyon durva, de szerencsére elmúlt majdnem teljesen.

Most már max olyankor jön elő ha olyan emberekkel kell beszélnem akiket legszívesebben felgyújtanék, és már a beszélgetés előtt tudom, hogy csak arról fog szólni hogy mekkora sz.r vagyok.

A szemhélyam szokott néha rángani csak úgy magától, lehet a stressz, szorongás okozza

2020. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam pszihiáternél. Azt mondta 3/4 szociális fóbiám van, 1/4 agorafóbiám. Írt fel gyógyert, most szedtem be az első tabit.
2020. okt. 14. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!