Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egészségtelen minden nap kb....

Egészségtelen minden nap kb. ugyanazokat az ételeket enni, ha azok amúgy változatosak?

Figyelt kérdés
Úgy értem,h én kb. minden nap ugyanazokat az ételeket eszem, de ezek tök változatosak, gyümölcsök,zöldségek,magvak,szalámi,sajt,olivaolaj,teljes kiőrlésű kenyér. Ebédre pedig valamilyen olasz durum tésztát szoktam paradicsomszósszal sajttal. Lényegében minden nap kb. ugyanaz az étrendem. Max heti egyszer-kétszer nem tésztát eszem ebédre hanem csirkét rizzsel/krumplival. Lényegében jól érzem magam a bőrömben, sosem vagyok beteg, nem szedek semmilyen gyógyszert/vitamint. Inni főleg vizet szoktam. A cukorbevitelt minimalizálom,bár nincs semmilyen ilyen betegségem, de haszontalannak tartom a cukrokat, meg a gyümölcsben,egyebekben amiket eszem amúgy is van valamennyi cukor. Vagy néha bedobok egy túrórudit max.
2020. okt. 6. 11:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
Nem hiszem, hogy napi azonos étrend lehet kellőképpen változatos.
2020. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel gond.
2020. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem hangzik túl változatosnak...
2020. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Ezt nem nevezném változatosnak, maximum átlagos.
2020. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
Inkább ez a napi tészta-kenyér ami nagyon felesleges.
2020. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%
5. Miért felesleges a tészta-kenyér?
2020. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

#6

Én úgy értelmezem, hogy a NAPI (vagyis mindennapi) tésztázásra gondolt a válaszoló.

Valóban nem a legegészségesebb minden nap napi kétszer tésztára alapozni az étkezést.

2020. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
szalámi az mindenképp kell xd
2020. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
7 Igen, erre gondoltam.
2020. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%
Mi a baj a durum tésztával, vagy a teljeskiörlésű kenyérrel? Kiegyensúlyozott egészséges étrend alapja az összetett lassan felszívódó szénhidrát. Nagyon hasznos étel mindkettő.
2020. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!