Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Mit tegyek az ellen, hogy ne legyek egy utálatos személyiség mint faterom?

Figyelt kérdés

Ott kezdődik az egész, hogy faterom boncmesterként halottas házba dolgozik. 20 éve van a szakmában, teljesen bele van már rokkanva, alig van hajszála, szemei be vannak esve, le van fogyva és tiszta ráncos, ezen kívül pedig dohányzik keményen, illetve hétvégenként iszik is. A probléma ott kezdődött, hogy faterom eléggé ellenszenves viselkedést kezdett tanúsítani a családi körben. A legemlékezetesebb az volt mikor nagymamám testvérét és unokáját agyon nyomta egy kamion aztán faterom a temetés után részvételnyilvánítás közben elsütött egy morbid idézetet amit tulajdonképpen tiszteletből szánt, de végén elmosolyodott és olyan hangulatot keltett az egész, hogy megharagudtak rá. Ekkor 2 évig ki lett utálva a családunk, ha épp rokonlátogatót tartottak minket mindig kihagytak. De állítólag faterom több halálos balesetnek is volt már szemtanúja, ki tudja ott miket mondott/milyen viselkedést tanúsított, bele se merek gondolni.


A lényeg pedig, hogy mostanában azt vettem észre magamon, hogy kissé átvettem faterom stílusát. Osztálytársaim mutattak egy videót ahol levágták kamerák előtt egy gyerek fejét, mindenki dermedten úristenezve nézte, én meg elröhögtem magam majd annyit mondtam, hogy "ő rá se kell már főzni". Ekkor hirtelen rám néztek az osztálytársaim ijedt arccal, majd akkor döbbentem rá, hogy úristen mit is mondtam. De egyszerűen semmi "szomorú" dolog nem hat már meg úgy mint régen. Néha próbálom poénnak venni ezeket.


Mit tegyek, hogy ne legyek olyan mint faterom? Nem szeretném ha olyan lennék akit mindenki utál/fél tőle.

Köszönöm szépen a válaszokat előre is :)



2020. okt. 7. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Helló,van valami,amibe jó lenne,ha belekezdenél,privátban megbeszélhetjük,ez egy jó lehetőség,amit fel tudok ajánlani,és segítene rajtad,amennyiben nyitott vagy rá,és képes vagy segítséget elfogadni.

Illetve van egy jó pár dolog,amit ha megnéznél,elgondolkodtatna kicsit,és te magad jönnél rá,hogy mit is és hogyan.

2020. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!