Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan dolgozzam ezt fel?

Hogyan dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

A minap szemtanúja voltam annak, hogy egy öngyilkos ember esetében helyszínel a rendőrség.

Láttam a testet, láttam a vért, mindent, ami elég ahhoz, hogy traumaként érjen az eset.

Azt szeretném kérdezni, hogy aki már élt át hasonlót, hogyan tudott ezen túllépni? Tényleg nagyon megrázott az eset.



2020. okt. 8. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Most ezen mi a megrázó? Ennyire egy rózsaszín világban éltél eddig? Minden élőlény meghal. Egy disznóvágás vagy egy vágóhíd sem sokkal szebb látvány.
2020. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az “építő jellegű”hozzászólásodat. Rendkívül érzéketlen egy egyed lehetsz.

Képzeld, nem mindenki olyan kemény legény mint te, vannak érzékenyebb lelkű emberek is.

2020. okt. 8. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Barhogyis, nem veheted a valladra mindenki halalanak a terhet. Probald elfogadni, hogy neki mar jo. Sajnos egy vizualis elmeny sokat nyom a latba, de legalabb nem lattad a halal folyamatat, "csak" az eredmenyet. Lattam zuhano ongyilkost, es a szornyethalas pillanatat, ismertem ot, es az allapotat. Lehetne mas eredmenye is egy keseru eletnek, de ha nincs, meg kell erteni, hogy ennek az egyetlen celja es haszna, hogy neki mar nem faj. Az ido a baratod.
2020. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!

Igen, a vizualis elmeny miatt lehet szamomra leginkabb felkavaro. Szerencsere meg sosem volt ilyesmiben reszem es nem is voltam felkeszulve ilyesmire.

2020. okt. 8. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

50 éve, hogy a Rákóczi úton tőlem fél méterre landolt egy öngyilkos, aki kiugrott az ablakon.

De én ezzel el vagyok átkozva, mert a Péterffy kórház előtt a trolimegállóban álltam, amikor a legfelső emeletről kiugrott egy nő.

Ez is tőlem vagy 2 m-re.

Mindkét eset a mai napig előttem van, mintha tegnap történt volna.

2020. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Vágjál marhát
2020. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6, Gratulalok.
2020. okt. 8. 21:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!