Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Antiszociális vagyok?

Antiszociális vagyok?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, szeretem is őket. De az esetek nagy részében ha hívnak valahova, sosincs kedvem elmenni. Főleg ha buliba hívnak ami hajnalig tart. Inkább maradnék otthon a meleg ágyamban és filmet néznék. Az esetek 90%-ában el is megyek ha hívnak, de mindig azt várom, hogy mikor lesz vége és mikor érek már haza. Szeretek aludni, este 10kor már rohadt álmos szoktam lenni, így a hajnalig tartó bulik felérnek egy kínzással. Lemondani nem akarom, nem szeretném megbántani őket. Más is van így vele?

2020. okt. 8. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ohh üdv a világomban. Annyi különbséggel, hogy én ha már rászántam magam, hogy elmenjek, akkor partikirálynő vagyok. Amúgy egy lusta dög, télen előszeretettel kamuzom be, hogy beteg vagyok, minthogy este ott hagyjam a finom puha ágyikót.
2020. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még nem vagy az.

Szimplán szeretsz az ágyadban lenni és aludni (nekem legalábbis így jött le ez)

2020. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az antiszociális az aki a társaság ellen van. Pl ha vernéd őket vagy hasonlók.

Egyszerűen nem vagy annyira társasági lény Csináld azt amit szeretsz, kuckózz és NÉzz filmeket

2020. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan trükk, hogy nem kell megvárni a végét! Én is szeretek a barátaimmal lenni, de egyedül töltődök fel igazán, így mindig előre megmondom, hogy meddig tudok maradni egy összejövetelen. Többen is így vagyunk ezzel, főleg mióta páran szülők lettek, tiszteletben tartjuk egymás idejét.

Lemondani nem érdemes, mert akkor idővel kikopsz a társaságból.

2020. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
68%
Nem vagy antiszociális csak lusta.
2020. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!