Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit fog csinálni a mai...

Ki mit fog csinálni a mai nap? Hétvégén mik a tervek? Hogy érzed magadat?

Figyelt kérdés

Ha melózol mit?

Ha suliba jársz milyenbe?

Szeretitek?

Mi a reggeli rutinod?

Hogy érzed most magadat?


Ha végeztél a melóban vagy a suliban mik a terveid mára?


Mik a terveid hétvégére?

Általában hogy érzed magadat a bőrödbe?


Melyik megyében élsz? (pusztán kíváncsiság)



2020. okt. 9. 05:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Minél több válasz annál jobb kedvem lesz.


Szép napot! 🙂

Tartsatok ki.

2020. okt. 9. 05:12
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Suliba járok, és ma nem lesz valami fényes napom. Igazából nem lesz ma semmilyen kemény órám, viszont iskola után egyből lakodalomba megyek, ami úgymond "kötelező" nekem és a szüleimnek, és semmi kedvünk nincs. Már azt várom, hogy vége legyen. Hétvégén meg tanulni fogok.
2020. okt. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2020. okt. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Még nem melózom , de tervben van hogy suli mellett segedkezem a lidlben. Németországban jarok gimbanizumba , ami stresszesebb mint az eddigi sulijaim, de elvagyok vele. A tanarok tobbsege jo fej, es az osztálytarsaim se tunnek rossz arcoknak(3-4 hete ismerjuk egymast)


Hat igyekszem idoben felkelni, ami nalam 6:15ot jelent, hogy bepakoljak, elkeszuljek időben , kajat csináljak és lesetaljak a suliba.


Annyira nem jol, mostanában eleg keson sikerült csak lefekudnom, es mar alig várom hogy ma este agyba bujjak es huzzam a lóbőrt amig csak lehet

^^.


Ma mindenkeppen el szeretnek kezdeni tanulni az angol szodogamra es a matek temazarora ,hogy ne menjen ra a hetvegem , es szerintem lemegyek roplabdazni a sulinkhoz ha nincsen rossz ido.


Tanulás, roplabda , valszeg egy kis gaming , és lehet belekezdek egy konyvbe is. Meg ossze szeretném allitani az etrendemet jovohetre , hogy ne egyek ossze mindenfele junkfoodot.


A keves alvás nagyon betett , de általánosságban elvagyok, vannak jobb es rosszabb pillanataim.


Sajnos magyar megyét nem tudok mondani, de nemetben a Baden Wurttemberg tartomanyban lakom. :D Szep napot neked is kérdezo es kitartást! 18l

2020. okt. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
81%

Ha melózol mit? - Informatika


Szeretitek? - A munkát magát nem, de a munkahelyet igen.


Mi a reggeli rutinod? - Kimászom az ágyból a munkahelyre, megreggelizem, megnézem a netet


Hogy érzed most magadat? - Lelkileg borzalmasan.


Ha végeztél a melóban vagy a suliban mik a terveid mára? - Egyrészt körbenézek a Glamour-napok miatt a plázákban, másrészt érkezik pár családtagok hétvégén, akiknek fel kell készülni a fogadására, vagyis ki kell takarítani és be kell vásárolni.


Mik a terveid hétvégére? - Munka, Glamour, rokonok


Általában hogy érzed magadat a bőrödbe? - Lelkileg borzalmasan.


Melyik megyében élsz? - Budapest

2020. okt. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Utazás, olvasás, netezés, ház körüli tevékenység, üzenetvárás/váltás, beszélgetés, jövőhét tervezés. Ilyenek.
2020. okt. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

A fö,hogy probàlok stresszmentesiteni.

A suliban sajnos naponta èrnek negativ ingerek, amik felörölnek, de nem kicsi. Hétvégén mindig megakarom valtoztatni a "vilàgot", elfelejteni az egész hetet.

Pl kiràndulàs, ruhavàsàrlàsok, baràtok.

Jo lenne egy kocsi, mert igy nagyon kötött vagyok. De arra nincs.

Probàlok felepiteni olyankor egy "B verzio" életet, ami lennék ha nem lenne suli.


Reggeli rutin kapkodas

2020. okt. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem melózok tanulok egy műveszeti egyetemen.

Szeretem nagyon bár most még nem mertem nagyobb munkába bele vágni a covid miatt mert féltem attól hogy újra bezárják az egyetemet.


A reggeli rutinom nagyban függ attól hogy mennyire sikerül időben felkelnem.

Reggel tusolok aztán öltözök meg ha úgy van kedvem akkor sminkelek, készítek valami kaját vagy csak bevágok a táskámba egy almát aztán indulás. Útközben egy káve valahol. De van hogy otthon főzök kotyogóssal.

Mivel elég instbil vagyok lelkileg mindig változik az aktuális hangulati állapotom. Ma pl tök jó kedvem van de van amikor egész nap egy marék fosnak érzem magamat, amin az sem segít hogy étel allergiás vagyok és hiába kajálok rendesen a mentes diétát betartva van amikor pl gluténnal vagy tejfehérjével szenyezett kaját eszek és nagyon erős hasi fájdalmaim lesznek.


Ha végeztem a mai napi dolgommal (kiállítas látogatás órák stb...)

Akkor lehet én is nézek pár dolgot a glamour kuponokat felhasználva. Bár alternatívan öltözködöm külföldi webshopokból (szóval ruhát, cipőt tuti nem veszek a kuponokat elfogadó üzletekben most) de pl zoknikat fehérnemüt meg ilyen egyszerűbb basic cuccokt jó ilyenkor kedvezményesen megvenni.


Majd késő delután este megyek le vidékre a barátomhoz.


Kb ennyi lesz napom.


Amúgy pesti vagyok de ingázok egy alföldi városba is sokat

2020. okt. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha suliba jársz milyenbe? - gimnáziumba, emelt angol és infó (digitális) tagozatra


Szeretitek? - Igen, nagyon *-*. Kinézetre elég barátságtalan, de ez csak a látszat, belülről tök családias hangulat. Mondjuk most tettünk valami rosszat, úgyhogy a magyar tanártól (aki nem mellesleg az ig. helyettes), eléggé félünk...


Mi a reggeli rutinod? - felkelek, kockulok, zuhanyzom, reggelizem, becsomagolom a táskám, felöltözöm, iszom egy kávét (változó sorrendben)


Hogy érzed most magadat? - Félek és fáradt vagyok.


Ha végeztél a melóban vagy a suliban mik a terveid mára? - megnézek pár részt a himym-ből, meg megírom az összes írásbeli házim, hogy ne hétvégén kelljen.


Mik a terveid hétvégére? - megünnepeljük a szülinapom, családi ebéd nagyszülőknél, találkozni a barátaimmal


Általában hogy érzed magadat a bőrödbe? - furán, nem tartom magam sokra, nem találom a helyem, nem tudom ki vagy mi vagyok


Melyik megyében élsz? - Győr-Moson-Sopron


Szép napot, kérdezi! :)

2020. okt. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja előző vagyok. Hogy mit csinálok a hétvégen az még kérdéses. Főzök mindenképpen több napra is de hogy mi lesz a program fogalmam sincs. Lehet valami kirándulast beiktatok valamelyik napon.
2020. okt. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!