Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyetemi ügyintézők miért...

Az egyetemi ügyintézők miért olyan hisztisek, miért olyan agresszívak és miért ugranak rád azonnal, ha egyetlen szót nem úgy ejtesz,ahogy nekik az tetszik?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Talán ezt velük rendezd le, ne ismeretleneket fárassz a neten a hülye szónoki kérdéseiddel.
2020. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Mert nincs felettük semmi korlátozás. A legtöbb ilyen egyetemi ügyintéző valami besavanyodott középkorú vagy idős nő, aki mindenen problémázik, mindenbe beleköt és úgy érzi, hogy mindent jobban tud. Ezt az egyetemen simán csinálhatják.
2020. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Mert unjak a hulyebbnel hulyebb kerdeseket.
2020. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Az agresszív kismalac nem pont te vagy???
2020. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
A válaszolók vagy már ügyintézők, vagy tökéletesen alkalmasak a pályára...
2020. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Velem az esetek többségében normálisan beszéltek.
2020. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5 (10:36) Tökéletes jelöltekre találtunk az oldalon! xDDD

#6 (10:51) Irigyellek akkor :D


#többiek

Sok sikert a meghallgatáson az álláshoz! :D

2020. okt. 9. 11:47
 8/11 A kérdező kommentje:
Jajj, #2 lemaradt. Igen, tényleg nincs, nagyon... ahogy mondtad, besavanyodott emberek.
2020. okt. 9. 11:48
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Aztán mégis miféle meghallgatáshoz kívánsz sok sikert, milyen álláshoz, ha már ilyen okos vagy? A kérdés meg nem is valódi kérdés, csak hiszti.
2020. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
? Egy "valódi" kérdést tettem ki, attól, mert te úgy érzed, nem az :D Ha valaki azt kérdezné, "Milyen nap van ma?", vagy hogy "Mik a mai nyerő lottószámok", vagy hogy "Te milyen évben születtél?" az is "valódi" kérdés :D A kérdés fogalmával van egy kis probléma ahogy látom, de ez nem nekem probléma. Egyáltalán nem hisztizett senki sem rajtad meg egy-két válaszolón kívül, én egy normális kérdést tettem fel, amire érkezett is válasz 2 válaszoló személyében :D
2020. okt. 9. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!