Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Sajnos van egy olyan rossz tulajdonságom, hogy nagyon ragaszkodó tudok lenni.


Ez leginkább akkor érződik amikor valakit nagyon megszeretek. Például sok példa volt arra is, hogy megismertem neten valakit, de amint rájöttem, hogy mennyire imádnivaló kis egyéniség hatalmas méreteket szőtt a ragaszkodó tulajdonságom ami hamar tönkre tette a kapcsolatot.

Ez annyit jelent, hogy egy bizonyos idő után teljesen elvesztem az önkontrollt és minden nap dumálni akarok az illetővel órákat anélkül, hogy a tudatomig jutna, hogy a mindennapos kapcsolattartás a sírba viszi a kapcsolatokat. Akkor jut el ez az agyamig amikor már először szól érte az illető. Aztán ha szerencsém van akkor nem hagy itt, bár az elég ritka szokott lenni. Általában ilyenkor lelép az emberke.


Eleinte manapság már képes vagyok ezt figyelembe venni, de még mindig nem jutottam el arra a szintre, hogy ezt fenntartsam.


Hogyan változtassam meg ezt a rossz tulajdonságom? Vagy nincs remény? Ilyen is maradok? :D



2020. okt. 9. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem esik messze az alma … es persze a kutyabol sem lesz szalonna.
2020. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megvaltozni valojaban csak erdekbol az elvarasnak megfelelni.
2020. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En orulenek ha valaki igy ragaszkodna hozzam. Szerintem keress hozzad hasonlo embert en is azt probalok.
2020. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 Van benne igazság amit mondasz, mások miatt sose jó megváltozni, de manapság már a többség elítélendő tulajdonságnak tartja és azért ilyen esetben már csak a saját magam érdekében is érdemes változtatni.


#3 Örülök, hogy vannak ilyenek még, igazából nekem is sikerült ilyet találnom egyszer, de sajnos ott a távolság volt az ami nagyon nem kedvezett. Legalábbis nem nagyon volt pénzem sem nekem sem neki repjegyeket vásárolgatni :DD

Na dehát ilyen az élet :D

2020. okt. 9. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!