Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha érdekel a pénz qurva...

Ha érdekel a pénz qurva vagyok, de ha nem akkor is?

Figyelt kérdés
Randiztam egy idősebb pasassal, aki arról áradozott h három cége van, egy szigeten van nyaralója és azon gondolkozik h idő előtt nyugdíjba vonul. Nem tudtam ezeket róla amikor először találkoztunk, ezért meg is lepett, örömmel hallgattam ahogy mesélt a sikereiről, szimpatikus volt. De amikor megfogta a derekam és elkezdett puszilgatni úgy, hogy alig beszéltünk összesen fél órát, akkor faképnél hagytam. Utána kaptam hideget-meleget, mindennek elnevezett mert "én is csak a pénzre hajtottam". Akkor miért hagytam volna ott? :)

2020. okt. 10. 04:22
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Kamuzott.
2020. okt. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Ö teljesen abban a hitben van, hogy nem kell senkinek, csak ha ilyeneket dumál.különben nem adta volna ki(ha igaz)az elsö randin az anyagi helyzetét. Penzèrt akart volna szexet aztan pofara esett hogy hàt nem jött össze


Sok pasi kivetiti a nökre hogy csak a penzre mennek.


Exem meg olyan volt hogy mindig miatta kellett föznöm es neki bevasarolnom (mert nalam hepàzott), es amikor kertem penzt bele en lettem az aranyaso.

Mikor a jövöterveket is beszeltük hogy ha gyerekünk lenne es ö nem akar àldozni, (mert nàla ezt áldozatnak hivjàk..),en ugy nem vallalok gyereket (3× annyit keres mindemellett mint en, de a sajat csaladjatol is sajnàlnà a penzt), es még neki allt feljebb hogy szerinte penzre hajtok.


En nem tudom ö hol el hogy pl egy gyereknek nem kell semmi szerinte, csak egy kis anyatej?


Sok pasi nagyon el van tévedve.

2020. okt. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Jaa, persze.

Be is vetted, hogy szigeten nyaraló, 3 cég?

De most komolyan.

2020. okt. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Mikor a fiók legéletlenebb kései ismerkedni próbálnak 🧐
2020. okt. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a kerdesben pont nem az a lényeg hogy kamuzott e vagy sem, hanem hogy ezzel akarta "megvenni"a kérdezöt.
2020. okt. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem a kerdezo is kamuzott
2020. okt. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Mert azt gondolta azonnal dugsz vele ha ezeket megtudod. Perverz vén ember lehetett. Jobb hogy otthagytad, lehet tényleg gazdag volt ki tudja, de nem éri meg eladni magad. Miért nem ismerkedsz veled hasonló korúakkal?
2020. okt. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd máskor vedd észre a szefót, ha látod!
2020. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pupusz ***** válasza:
Ez úgy működik, ha intelligens, udvarias embernek van mit a tejbe aprítania és a hódításhoz szeretné felhasználni az anyagiakat, hogy nem pofázik róla, hogy van, hanem szépen bevezet egy másik dimenzióba. Elvisz egy menő étterembe, színházba, clubba, majd elhív egy egzotikus nyaralásra, közben megnyer a modorával, világlátottságával, érdekes storyjaival, elkápráztat az életmódjával, nagyvonalúságával. Ezt a szintet pedig mindvégig tartja. Amelyik kutya csak ugat, az nem harap. Azt gondolta, te harapni fogod a nagy dumáit és a nagy képzeletbeli vagyonra ácsingózva majd szépen addig is beéred kevéssel is. Kezdő aranyásók szoktak abba a hibába esni, hogy csóringer öregek dugják őket eleinte ingyen, "próbaképpen", mielőtt kicsengetnék a havi pár százezret. Ott is vannak ám nagy dumák a mesés vagyonokról, miközben a valóság a farhát, az is csak egy személyre. Ha a zsére mész, legalább előre kérd el! Ha nem, akkor ha legközelebb valaki elkezd pofázni a képzeletbeli pénzéről, azonnal állj fel és hagyd ott! Így elegáns.
2020. okt. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣
2020. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!