Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ismerjem fel azokat a...

Hogyan ismerjem fel azokat a tulajdonsagokat magamban, amit nem látok csak úgy, de a körülöttem lévők igen?

Figyelt kérdés

Például, tudom, hogy nagyon makacs vagyok.

De vannak olyan dolgok, amikről én nem tudok. Ezeket hogy tudnám megtudni? Hogy ismerjem meg magam jobban, lássam magam reálisan? Vannak erre valami technikák, tippek?



2020. okt. 10. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz, hogy azt szeretnéd tudni, hogy mások hogyan ítélnek meg? Kérdezz meg minél több embert arról, hogy mi volt az első benyomásuk veled kapcsolatban. Az élet számos területén hasznos dolog ezt tudni pl állásinterjúk.


Az igazi önismeret viszont belülről jön. Az egyedüllét az ami igazán segíti ezt a folyamatot, olyankor az ember elkezdi vizsgálni a saját gondolatait, folyton reflektál saját élményeire, tapasztalataira. Viszont ehhez sok időre van szükség, évek kellenek hozzá, hogy új dolgokat fedezz fel magadban.

2020. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen erre gondoltam

Köszönöm szépen!

2020. okt. 10. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Johari ablak erről szól. Kérj visszajelzést a környezetedben lévőktől, de fogadd be a jó/rossz véleményt egyaránt, és mérlegelj.
2020. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!