Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A futárok miért olyan értetlenek?

A futárok miért olyan értetlenek?

Figyelt kérdés
Mindig munkaidőben szállítják az árut amikor nem vagyok otthon és munkaidőben én is dolgozom. A futárok meg néha elég bunkók, nem tudják felfogni hogy dolgozom, nincs otthon senki. Ha meg mondom hogy hozza a munkahelyemre akkor is megy a sírás rívás, oda sem ugornak el. Szállítási címnek meg nem adhatom meg a munkahelyem, mert a portásunk elég gyökér, kollégák rendelt cuccait ellopja. Még az ebédjüket is megeszi.
2020. okt. 10. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Hat te hulye vagy.
2020. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem tudsz kivenni egy szabadnapot, kérd meg egy ismerősöd aki otthon van hogy vegye át.
2020. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Te tényleg hülye vagy, ha sose vagy otthon akkor minek rendelsz házhoz?
2020. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Az a te egyéni szoc. problémád, hogy a portásotok lop. Van az az opció, hogy a munkahelyedre kéred, ha ez nem vállalható, akkor kiveszed a szabadságodat és átveszed otthon. Eszem megáll.
2020. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem azért, de kb. mindenhol lehet megjegyzést írni, hogy "xy időpontban nem tartózkodom otthon, kérem attól eltérő időkben kézbesítaenek".

A futárok meg nem "sírnak, rínak", hanem a legtöbb helyen csomagszámtól függ a munkaidejük, ha minden emberre 10-20 perccel több idejük menne el, mert nem bírják leírni azt az egy mondatot, hogy mikorra, hova kérik a szállítást és emiatt máshova kellene kézbesíteni, akkor napi 16 órákat nyomnának...

2020. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Minek rendelsz akkor? Nem értem. Futár alkalmazkodjon hozzád vagy mi? Xd
2020. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Nekem tegnapelőtt ìrtàk, hogy 9:30-13:30 között jönnek. 15h-kor kaptam egy üzit, hogy bocsi, majd màsnap, ugyanezzel az időintervallummal.

Kisebb dolgokat "PostaPont"-ra rendelek.

2020. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
kérd üzletben maradó csomagnak, és akkor akkor veszed át amikor akarod.
2020. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Én megértem a kérdezőt, az nem működik, hogy majd aznap szabit veszel ki egy csomag miatt, aztán lehet nem is hozzák masnap. Az sem, hogy megjegyzésbe beleírod, hogy mikor nem. A munkahelyre szállítás is munkahely függő, illetve olyan is van, hogy késő este hoznák, mikor te már hazaindultál.


Pickpackpont, foxpost és más csomagátvevő pontokat meg sajnos nem minden webshopnál lehet választani.


Nyilván az h.lye elvárás lenne a futártól, hogy majd átviszi a munkahelyedre, de pl. ha a 2. sikertelen kézbesítés után nem visszaküldenék, hanem valahol át lehetne venni, az jó lenne.

2020. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Akkor személyesen kell vásárolni, amikor van időd. Ha ennyire nem tudjátok ezt megoldani. Úgy csinálsz te is utolsó, mintha csak rendelni lehetne. Mintha kötelező lenne.
2020. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!