Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elnézést a kérdésért, de...

Elnézést a kérdésért, de nőtársaim, miért van az, hogy bemegyek egy pláza wc-be és nem tudom normálsan elvégezni a dolgom, mert össze van pisilve, kakálva, vérezve az ülőke?

Figyelt kérdés

Kicsit kiborultam ma ezen, nem hiszem el, hogy nem tudunk ilyen dolgokra odafigyelni. Igen, csikart a hasam, rámjött az inger, siettem hogy dolgomat tudjam végezni erre egy örökkévalóság volt, mire találtam egy olyan fülkét, amelyik mindegyik felsorolt kritériumtól javarészt mentes volt. Iszonyú kiábrándító. Miért nem lehet úgy vécézni, ahogy otthon, miért kell rászarni az ülőkére meg tamponokat eldobálni, miért??


22L



2020. okt. 10. 21:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

Na most képzeld el, vannak ilyenek akik igen is otthon is szarossan hagyjak a vecet ... sok az igenytelen ember.


Megoldas: legkozelebb menj inkabb be egy jobb vendeglato helyre es inkabb fogyassz valamit, de biztos kulturaltabb lesz a retyo.

2020. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem járok nyilvános vécékbe, de ha járnék, szerintem nem mernék ráülni, és úgy gondolom hogy ezért csinálják össze az egészet mert ők sem mernek és felette lebegve próbálják elvégezni a dolgukat aztán megy mindenfelé.
2020. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
33%

Ezek szerint szarszag miattad van.


Nem csak normális emberek járnak plázába. Sokan úgy vannak vele, hogy nem otthon vannak, "arra van a takarítónő".


Azt nem szoktad látni, hogy étkezőknél egy csomóan otthagyják a tálcájukat, mint a disznók?

2020. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Lazy Lover ***** válasza:
35%
A nők ilyen téren igénytelenebbek sajnos.....
2020. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

3-as


Szoktam látni azt is természetesen, de azért amit megesznek legalább fizetnek. Ettol még az is felháboritó.


Mi az hogy miattam van szarszag??? Talán nem szabad arra használni a wc-t amire való? Én kérek elnézést, hogy kakilnom kellett és muszaj voltam elmenni...

2020. okt. 10. 22:01
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg undorítóak a női WC-k, (sőt, a zuhanyzók is), ezért nagyon ritkán használom őket. Ha véletlenül pisis lesz az ülőke, letörlöm magam után. Nem értem ebben mi olyan nehéz, arról meg ne is beszéljünk, mikor a használt tampont vagy betétet odacsapják a kuka mellé.
2020. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
33%

Na ezek után merjétek mondani, hogy mi nem mosunk kezet klozi után. 😁

Üdv:

Egy erős, magabiztos hapsi

2020. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
42%
Nem ez az első kérdés itt ebben a témában, a nőknek illene elgondolkozni rajta, hogy nem csak a külvilág felé kellene mutatniuk a kultúráltat, hanem tényleg annak kellene lenniük mindig. Máskülönben milyen alapon szólják le a nők az általuk igénytelennek tartott férfiakat?...
2020. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok nő,én idegen helyeken vagy is sehol sem szoktam rá ülni a wc-re,sosem lehet tudni milyen betegséget lehet el kapni onnan,butaságnak tűnik de be kell egy kicsit pucsítan a wc felett kicsit be hajlított térd aztán mehet aminek kell.
2020. okt. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, de nyilván van ilyen igénytelen nő, bár az akkor semmilyen higiéniai dologra nem figyel oda. Sosem felejtem el, mikor én is a plázában vadásztam az értelmes, nem végtelenül undorító budit és belefutottam egy olyan fülkébe, aminek a falára fel volt kenve a szar meg a vér és a wc-ben is volt egy nagy adag trágya, ami le volt szarva még 1 X.
2020. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!