Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem idegesítőek...

Szerintetek nem idegesítőek az ilyen emberek?

Figyelt kérdés
mindenkivel szóba elegyedik, kérdez minden félét, megoszt minden félét magáról, állandóan beszélhetnéke van, beleszól, okoskodik, vagy épp az ellenkezője, minden apró/egyértelmű dologra rákérdez
2020. okt. 10. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Igen, idegesítő
2020. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Én szeretem az élénk, jókedélyű, bőbeszédű embereket, engem sokkal jobban idegesít aki kuka, alig szólal meg és emiatt olyan kínos a társaságában lenni. De nem vagyunk egyformák.
2020. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
És attól mennyivel lesz jobb az életed, ha idegeled magad rajtuk?
2020. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Dehát a kerdesed pont jol peldazza sajat magat :)
2020. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én irigylem őket, én is ilyen szeretnék lenni. Ezzel szemben én meg alig merek megszólalni, még ha szinte kötelező lenne, akkor se, és nagyon nehezen nyílok meg, barátkozni/ismerkedni se tudok. Bárcsak olyan lennék, mint az általad említett emberek.
2020. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,általában idegesítőek.
2020. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!