Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hányszor ébredsz éjszaka?...

Hányszor ébredsz éjszaka? Amire emlékszel is. Például mi miatt ébredsz?

Figyelt kérdés
A hajnalt is beleértve, tehát a szándék szerinti ébredési idő előtt. Könnyen vissza tudsz aludni? Aki többször ébred, kialvatlannak érzi magát?

2020. okt. 11. 07:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Sosem ébredek ébresztő előtt. Ha mégis megébredek, kb azonnal visszaalszok. Pl ha szomjas vagyok éjszaka (évente 3x) vagy ha valaki elkezd beszélgetni mellettem
2020. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Én ritkán ébredek így,de pl. most arra riadtam fel,hogy nem vagyok betakarózva.
2020. okt. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Uh én kb. 3 alkalommal. Általában wcre kell mennem olyankor. (bélbetegség miatt kb. 3 óránként megy a hasam, orvosi kezelés alatt állok, mielőtt vki kioktatna)


Változó, hogy vissza tudok e aludni.

2020. okt. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Este eljöttek értem.Fura fényekre ébredtem de alig tértem magamhoz már egy másik helyen voltam.Fura dolgokat csináltak nem értettem mi történik.Majd hozzámért az egyik és elaludtam.Másnap a lakás összes ajtaja nyitva, fura lábnyomok mindenhol.teraszajtó is nyitva a kutyám meg a szekrénybe volt becsukva úgy fo.sott hogy fél óra volt míg kitudta onnan szedni.
2020. okt. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Változó ha szerencsém van csak 1szer. De gyakran 3 alkalommal is. Wcre kell mennen vagy rémálom miatt, vagy elfeküdtem valamimet ami megfájdul. Ptsdm van. :( az is változó hogy milyen gyorsan alszom vissza. Mindíg fáradt vagyok. :(
2020. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Átlagban 1-2x egy éjszaka.Vizelnem/székelnem kell,vagy rémálom.Könnyen visszaalszom legtöbbször.
2020. okt. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Mostanában 1*, de onnantól kezdve nincs alvás.
2020. okt. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem számolom, éjszakánkánt 2-5 alkalommal is akár. Többnyire rémálmok, szorongás, stressz, rosszullétek.

Változó, van amikor gyorsan vissza tudok aludni, van amikor fel kell kelnem, vagy ilyenek.

2020. okt. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Aki a párjával alszik, az ő horkolása, mocorgása, vagy ha ő kel fel wc-re, az is ébreszt? Engem igen. Vagy ha később jön aludni, és arra ébredek.

Nagyobb szél, eső, vihar szintén ébreszt. Állatok zaja is, pl. róka, kutyák.

2020. okt. 11. 11:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Minimum 2szer ébredek egy éjszaka , de pár perc és vissza alszom. De van amikor másfél óránként, de mindig vissza alszom.
2020. okt. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!