Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Médium vagyok? Nagyon foglalko...

Médium vagyok? Nagyon foglalkoztat, utána is olvastam de nem vagyok benne biztos. Elég sok paranormális dolog történik velem.( a szellemeket nem látom, de részletezem lent )

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor ( naponta többször ) érzek/tudok olyan dolgokat, amiket nem mondott senki és nem tudhatok sehonnan. Sokszor jósolok apróbb dolgokat


pl.: a múltkor melegítettem valamit a sütőn, és elkezdett egy párbeszéd szerű menni a fejemben, hogy mit csinálnék ha ki gyulladna. Abban a pillanatban ki gyulladt a konyharuha.


A másik példa,hogy sokszor amikor nézem a játszó gyerekeket, valamelyikre rá nézek, és tudom hogy el fog esni stb. És utána meg is történnik.


Ha beszélgetek valakivel

( üzenetben ) akkor meg érzem ha valami baj van, pedig semmi jele nincs.


Nagyon át tudom érezni a dolgokat, teljesen mintha át kerülnék a másik ember testébe, és érzékelném ami vele történik, majd vissza térnék a saját testembe.


Néha csak úgy a semmiből érzek szagokat/illatokat, a legtöbbet éjszaka amikor biztos hogy nincs körülöttem olyan tárgy aminek a szagát érzem. Ez legtöbbször 1 és 3 között szokott történni. Pl.: Távoli, fahéjas Kürtős kalács szag. A semmiből éreztem és nem hiszem hogy valaki az erdőben hajnali 3-kor Kürtős kalácsot sütne.


Valahogy tudom az állatok gondolatait. Nen tudom megfogalmazni hogy hogyan...

De olyan furcsa ez az egész.



Valószínűleg kicsit túl gondolom, de nagyon foglalkoztat a téma, és minél előbb szeretném tudni, mert néha már félek magamtól.


Előre is köszi a válaszokat!



#médium #megérzés #paranormális #Médium vagyok #Médium lennék
2020. okt. 11. 09:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt ki hagytam, hogyha akarom látom magam kívülről, mintha egy másik ember szemével látnám magam
2020. okt. 11. 10:00
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagy médium.


Ellenben jók az intuitív megérzéseid és az empátiád. Ezek jó tulajdonságok.

2020. okt. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Olyan, hogy médium, nem létezik.
2020. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Médiumok nem léteznek, viszont ha te ne létező szagokat érzel és hasonlókat, akkor agydaganat lehet. Nyom valami ideget és azért halucinálsz, meg képzelődsz.
2020. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagy médium, csak túl sokat olvastál róla, bebeszéled magadnak, és szeretnél az lenni. Sokan jártak már így, majd kinövöd.
2020. okt. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első két példád mondjuk tipikusan olyan helyzet, ahol logikusan ki lehet következtetni a végkifejletet. Ez nem mindig tudatos, az agyat állandóan érik kisebb-nagyobb impulzusokat, és az agyad tudat alatt összeköti neked logikailag az események láncolatát. Ebben semmi különleges nincs.


Az üzenetes példa is olyan, hogy van annak jele, csak te nem tudatosan érzékeled ezért hiszed megérzésnek.


Az állatok testbeszédéből is rengeteget lehet következtetni intuitíven, pláne hozzáértő személynek.


Ha olyan dolgokat "jósolnál" meg, aminek kb 0.1% a valószínűsége és tényleg semmihez nem lehet kötni, akkor már elgondolkodtatna a dolog. Én tudom dom, hogy léteznek emberek különleges képességekkel, de az borzasztóan ritka.

2020. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6 impulzusok*
2020. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Bármilyen természetfeletti / paranormális dologra a válasz nem. Nem léteznek ezek az ember által kitalált dolgok, legfeljebb arra jók, hogy egy könyv / film / sorozat alatt jól érezze magát az ember, ha érdekli őt ez a "műfaj".
2020. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Èn is tudom az àllatok gondolatait. Az egyik nap ott àllt a macska az ajtònàl ès nyàvogott. Egyből tudtam, hogy ki akar szaladni. Amint kinyitottam neki, màr rohant is kifelè.

Sőt arra is mindig tökèletesen ràèrzek, ha èhes... 🙂

2020. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma ràeszmèlnèk, hogy jövőlàtò mèdium vagyok ès megjòsolok apròbb dolgokat, akkor holnap vennèk egy apròcska lottòszelvènyt, felhìvnàm a munkahelyem, hogy többet ne szàmìtsanak ràm, meg nyitnèk egy üveg pezsgőt...
2020. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!