Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szokjak le a nasizásról?

Hogy szokjak le a nasizásról?

Figyelt kérdés

Egyszerűen indokolatlanul sokat költök rá a koliban töltött napjaim alatt, és tudom, hogy lenne jobb helye is a pénzemnek. Ráadásul könnyebben tanulok, ha rágok közbe valamit, viszont egyre több tanulni való van, szóval ez nem lesz jó hosszútávon.

Addig tudtam mérsékelni magam, amíg gyűjtöttem valami nagy dologra, de már igazából minden megvan, amit szeretnék, szóval ez annyira nem motivál.

Szerintetek hogy mérsékeljem a nasizást?18

okt. 11. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Ne tarts otthon nasit, ne is vegyél, és ne fogadd el, ha kínálnak. Ha kérdezik, hogy kérsz e, akkor ezt mondd: Köszönöm, nem kérek!

Én így fogtam le 15 kilót.

okt. 11. 15:14
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nasizom helyett hasizom
okt. 11. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Én például nem tudom mérsékelni, csak teljesen kizárni az életemből rövidebb időszakokra, olyan módon ahogy 1-es is írja. Mindenhol, minden kínálásra nemet mondok, nem tartok itthon semmi ilyesmit, vendégségben sem csábulok el, tehát nincs 2 szem mogyoró vagy 2 szál ropi, semmi.

A szellemi munkát végzők nem véletlenül voltak általában erős dohányosok, most ahelyett lenne a rágcsa. Amikor fontos anyagokat állítok össze nekem is kell, hogy valamit ropogtathassak közben.

okt. 11. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Összevágsz almát, sárgarépát, retket, karalábét, paradicsomot, paprikát, vékony szeletekre. Olcsóbb, és sokkal egészségesebb!
okt. 11. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

4-eshez csatlakoznék, szerintem is inkább egészségesebbre cseréld (egy részét), de nem kell totál lemondani róla!

Korpovit, magvak (sótlan), extrudált kenyér.

Nem vagyok meggyőződve róla, hogy a napi 3-szori kajálás lenne feltétlen egészséges meg az egyedüli normális étkezési rend, de arról se, hogy úgy kell ennünk, mint egy gép: mindig ugyanannyiszor, mindig ugyanakkor.

Mindenki más.

Nassolj, de próbáld legalább részben kiváltani kevésbé hizlalóra, cukrosra, sósra.

okt. 11. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

két tipp, a zacskós salátakeverék is ropog, ha nem sóhiányom van, csak túl csendes vagyok és zaj kell, az is tökéletes XD

illetve vegyél hetente egyszer nasit. egyet. egy doboz csipszet vagy egy tábla csokit vagy egy zacskó cukrot. és ne többet. ha csak hétfőn szabad nasit venned, és a hét összes többi napján tilos, akkor meg kell tanulnod visszafogni magad és beosztani, különben nagyon keserves hétvégéd lesz jövő hétfőig... nekem bejött (jó kicsit mazochista megoldás, de minden más stratégiára immunis vagyok) XD

okt. 11. 16:07

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!