Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ő aranyos?

Szerintetek ő aranyos?

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 14. 07:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
10. Nem vagyok jó pasi, mégis több lány oda volt értem.
2020. okt. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21%
Rég baj van, ha valaki egy kalap alá veszi a vonzót/dögöset az aranyossal. Ez a csaj lehet aranyos, csak az éppenséggel semmit nem jelent párkapcsolati/szexuális szempontból. Ha azt mondom rá, hogy dögös vagy szép vagy bejövős, az már más, de azt meg nem tudom mondani rá. Szóval ja, tulajdonképpen aranyos, mint egy kislány: semmilyen az alkata, mosolyog, ami végülis aranyos, de attól, hogy aranyos, nem kezdenék vele. Nincs benne semmi vonzó.
2020. okt. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem amúgy ez a csaj pont hogy dögös, mint aranyos.
2020. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szerintem amit az átlag ért dögös alatt, az nem ő. A teste sportos, de számomra inkább ez vonzó, mint a D mellek meg az abnormális méretű segg. A tekintete pedig olyan cuki, hogy nálam ő az abszolút ideál, amit életembe eddig valaha láttam.
2020. okt. 14. 14:37
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Hamisnak tűnik, nem látom benne az őszinte érzelmeket. Az exem vegtelenszer aranyosabb volt, ő is pici vékony, csillogó szemű lány volt, hatalmas szívvel, de ez egy r1b4ncnak tűnik.
2020. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!