Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért váltak az emberek...

Miért váltak az emberek bunkókká nagytöbbségben?

Figyelt kérdés
Szinte mindig azt tapasztalom hogy ha bemegyek bárhová, legyen az bolt, hivatal, bármi köszönök és nem köszönnek vissza. Egy normális kulturált ember alap hogy köszön ha bemegy valahová. Ezek meg mintha ők volnának a valakik én meg egy szar.. Nagyon fel tud háborítani. Miért ilyen bunkó direktben a legtöbb ember? Vannak persze kivételek ezért is írom így. Mire jó ez? Mit akarnak bizonyítani? A parasztságukon kívül persze...?
2020. okt. 14. 14:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

7# Én 11 évet húztam le boltban és hányok tőle. Tényleg nagyon ocsmányak az emberek és az utolsó szar is különb a szemükben mint az eladó. Azt hiszik hogy azért az erzesért bármit megtehetnek. Attól függetlenül köszöntem nekik de általában egy egy pofavágás volt a válasz...

10# pedig nálunk is volt egyetemista nyári melós... Ha a szakmájában dolgozna nyáron akkor nem is kéne már az egyetemre járnia. Nem törvényszerű hogy egy egyetemista aki pénzügyet tanul egyből ilyen helyen nyomja először

2020. okt. 14. 18:56
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ne csüggedj, csak meséld be magadnak a következőt:

Te azért nem vagy egy olyan ..., mert köszöntél.


Kész.


Ha kedved van - akkor köszönj, de ha nincs kedved - akkor ne köszönj.

2022. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!