Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nagyon csúnya...

Mit tegyek ha nagyon csúnya arcom van? Az emberek furcsán néznek rám ez miatt, és én is gyűlölöm, néha csak úgy mebámulnak, és ott va a meglepődött arckifelyezés.

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Keress plasztikai sebészt, talán tud rajta javítani. Addig is hordj maszkot.
2020. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
A helyesírásodat is úgy bámultam, mint egy etióp kisfiú a svédasztal előtt. Tragikus.
2020. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Vannak itt sokkal rosszabbak is. Én csak egyet találtam a végén, a másik csak elgépelés. Mindenesetre nem ilyeneken kéne lovagolni professzor úr/asszony! Tragikus.
2020. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Az arc formájával nem vagy elégedett vagy pattanásos?
2020. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Azt nem írtad melyik nemhez tartozol. Gondolom fiú/férfi vagy, mert a nőknek erre a problémára azért nagyságrendekkel többféle megoldás áll rendelkezésükre. Néhány tipp:

- Növessz szakállat, járjál barber-shopba, kérd meg őket, hogy csináljanak egy igényes, modern fazont és frizurát. Ha dzsungel méretű szemöldököd van, azt is lehet igényesre formálni. Orr-szőr nyírót is feltalálták már.

- Ha gondd van a fogaiddal, hozasd helyre, ha kell hordj fogszabályzót

- Ha az arcbőröd problémás, időközönként járj kozmetikushoz egy-egy kezelésre (nem szégyen, manapság nem csak nők járnak)

- Ha szemüveges vagy, akkor válaszz egy jóféle, divatos keretet (ha nem tudod megítélni mi számít annak kérj segítséget), ha távóllátó vagy próbálkozhatsz kontaktlencsével is.


Nyilván ezek a dolgok azért erősen függnek az anyagi helyzetedtől is, de ha neked a külsőd komolyan gondot okoz, akkor fogd fel motivációként és tanulj/dolgozz érte hogy legyen elég bevételed elérni a kívánt külsőd.

2020. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Tetováltasd szet a fejed, szurkald tele magad ékszerekkel, oltozz extrem modon … ronda embereknek kimondottan jol all.
2020. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Ontsd le a fejed benzinnel es gyujtsd meg. Amikor meggyógyultál mar siman mondhatod, hogy te vagy Niki Lauda.


Ezzel csak azt akartam peldazni, hogy nem az a lenyeg hogyan nezel ki.

2020. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
"nem az a lenyeg hogyan nezel ki". Ezt most ne vedd magadra, de ezt legtöbbször pont azok mondják, akik kifogástalanul néznek ki. Amikor egy ember az előnytelen külseje miatt lassacskán szembesül vele, hogy ebben a rendkívül felszínes világban az élet minden olyan területén hátrányt szenved, vagy hátrányból indul, ahol emberekkel kell kapcsolatba kerülni, akkor már rögtön nem is annyira "lényegtelen", hogy hogyan nézünk ki... Nem igazán találkoztam még olyan emberrel aki csúnya volt és ez abszolút hidegen hagyta volna és soha nem is okozott semmilyen hátrányt az életében. Nem mondom, hogy ne lennének ennél fontosabb dolgok is az életben, de azért ne áltassuk magunkat.
2020. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Ennyi infó kevés. Betegség miatt? Túlzol? Nem tudjuk miért mondod ezt. Amúgy nincs mit tenni, elmédben kell rendet tenni valószínűleg.
2020. okt. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kezdj el zenélni! Mick Jaggernek, vagy Iggy Popnak bejött és imádják a nők. :)
2020. okt. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!