Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az arckifejezés mégis mit...

Ez az arckifejezés mégis mit jelenthet?

Figyelt kérdés
A csoportvezetőmmel találkozáskor akárhányszor köszönünk vagy össze futunk mindig azt látom rajta, hogy a száját kicsit összehúzza alul-felül egy kis állemeléssel meg a szempilláját kicsit fel rántja /húzza nekem. Én szerintem ahogy elnézem kicsit mintha irigységet látnék benne.

2020. okt. 15. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Rakj fel róla videót, mert így nem tudom!
2020. okt. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2020. okt. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az undor!


A Ez egy kiváló ábrázolás az undor egyfajta kifejezésére. A ráncolódó orr, a lefelé hajló szemöldök, a felső ajkak felemelkedése,az alacsony szemhéj feszült és leszűkült nyitott szem, összeszorított ajkak, felemelkedő szemöldök relevánsan mutatja az undor kifejezését. A száj lehetne nyitva is. Elfordítja a fejét, és ez összefügg az undor kifejezésével, mert valamit szeretne elkerülni



Olvass tovább: [link]

2020. okt. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm majd megnézem
2020. okt. 17. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!