Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális vagyok, ha az állatok...

Normális vagyok, ha az állatok szenvedése megráz, de az emberi szenvedés nem?

Figyelt kérdés
Teljességgel hidegen hagy ha egy ember szenved/hal meg. (Oké, a szeretteim fájdalma nem, csak idegeneké.) Láttam balesetnél vérző embert, cseppet se zavart. Ha egy filmben hullanak az emberek, az se. Ha egy gyerek sír, mert pl éhes, totálisan nem érdekel. De ha egy állat sír, akkor ugrok, hogy segítsek neki. És teljesen kiborulok, ha látok egy elütött kutyát, vagy sündisznót. Egyszer megvertem egy embert, mert ütötte a kutyáját a parkban. Legszívesebben széttéptem volna a rohadékot, aztán belöktem volna egy árokba, csak tűrtőztettem magam. Amúgy nem vagyok agresszív, egyedül csak az állatkínzásra pöccenek. Ha a gyerekét veri az nem érdekel, oda se nézek. Normális vagyok, vagy totális elmeroggyant?

2020. okt. 15. 09:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

Szerinten csak kiábrándult az emberekből, sokat csalódtál bennük, átvertek?

Én emiatt kezdek egyre érzéketlenebb lenni irántuk.

Amúgy ironikus hogy így érzel mégis emberektől vársz igazolást.

2020. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
teljesen...
2020. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%

Hat az hogyha egy gyereket vernek otthon es ez teged kicsit sem rendit meg nagyon nem normalis

Az meg hogy megversz egy masik embert haaat...

Nem mondanalak teljesen normalisnak

Mar csak azert sem mert lattal egy balesetet szenvedett embert es meg csak kicsit sem razott meg

2020. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%
Én ugyan sosem fogom megérteni a fajtádat, de ha ez megnyugtat, nem vagy egyedül.
2020. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Én is ugyanígy vagyok vele.
2020. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

Hogy mi a normális és az abnormális, az mindig az emberek által kreált szabályok alapján kerül megítélésre.

Én is ilyen vagyok mint te, de soha nem érdekelt, hogy erről mások mit gondolnak és minek tartják.

2020. okt. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg nem vagy normális. A fajtársaid távolabb állnak töled mint más fajok.
2020. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
Miért lenne normális?
2020. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Normálisnak nem normális, de mivel még rengeteg ilyen eltorzult mentalitású ember létezik még rajtad kívül, ezért meg fogod találni a magad körét, ne izgulj.
2020. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen normális.

Én az évek alatt megutáltam az embereket. Valóban amúgy kicsit irónikus, hogy mégis itt emberekkel vitatjuk ezt meg.

Sajnos túl sok rossz ember él már körülöttünk. Nem azt mondom, hogy nem segítenék valakin, ha bajban van. Ez ilyen ösztönös dolog, úgy is segítesz mert benned van, oda fogsz menni. Legalábbis én oda megyek.

Ettől függetlenül utálom őket. Tényleg, tudom csúnyán hangzik, de nem kedvelem már az embereket a mocskos gonoszságuk miatt. Nem tudok velük kedves lenni, se mosolygós. Nem bánnám, ha emberektől messze kéne éljek. Sokkal többre tartom az állatokat. A kutyáimmal ellenék életem végéig, meg maximum a legközelebbi barátaimmal és rokonaimmal. De nagyon kiválogatnám. Szóval nem meglepő, amit érzel. Egyáltalán nem. Nem vagy rossz ember emiatt, én se tartom magam annak.

2020. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!