Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hetero lány vagyok. Nincsenek...

Hetero lány vagyok. Nincsenek igazi barátaim, mert szerintem a legtöbb lány unalmas és kétszínű, egy fiútársaság pedig sose fog úgy befogadni, mint egy fiút. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben a fiúkhoz vonzódom, és sokkal jobban preferálnám a fiús barátságokat, de ez sose fog megadatni nekem. Ha a fiúk heccelik is egymást, valójában igaz barátok, mindig számíthatnak egymásra. Ehhez képest a lányoknál ez fordítva van... ha egymás társaságában vannak akkor nagy a barátság, viszont a hátuk mögött kibeszélik egymást. Természetesen tisztelet a kivételnek, mert vannak jófej lányok meg tahó fiúk.

Emiatt sokszor úgy érzem, jobb lett volna ha fiúnak születek.. nem vagyok transznemű, elfogadom hogy a női kártyát dobta nekem a sors. Viszont elég fiús lány vagyok, kb semmi klasszikus lányos dolog nem érdekel. Szóval így nem túl sok dologról tudok lányokkal beszélgetni, a fiúk többsége pedig nem vesz komolyan, azért, mert lány vagyok.

Igazából miközben írom ezeket a sorokat, rájöttem hogy semmi értelme nincs ennek a kérdésnek a kiírásának, és valószínű akik olvassák majd azt gondolják, nem vagyok normális. De mindegy, most már kiírom. :D

Igazából azt szeretném kérdezni, hogy érzett már valaki így, van valakinek tanácsa hogyan érezhetném jobban magam, hogy ne emésszen fel ez a kettősség?



2020. okt. 15. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
A fiúk nem barátkozni akarnak majd veled.
2020. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem minden lány ilyen :D

De tény hogy nehéz jó társaságot találni.

2020. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
milyen témák érdekelnek?
2020. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha így állsz a lányokhoz alapból, akkor az ilyeneket is fogod bevonzani. Ma már kb minden 3. lány azt állítja magáról, hogy ő fiús, és a fiúkkal jobban kijön. Nekem is voltak még gimiben közeli fiú barátaim, de kikoptak ahogy elballagtunk. Most kb csak barátnőim vannak, jóban-rosszban számíthatunk egymásra. Próbálj nyitni a lányok felé, esetleg járj olyan helyekre, ahol intelligensebb vagy aktívabb emberekkel lehet ismerkedni. Könyvtár, koncert, kiállítás, bármi. Hidd el, a lányok sem csak a sminkekről meg a pasikról szoktak beszélgetni, az, hogy a jófejek a kivétel vagy az átlag, attól függ, hogy te milyen közegben mozogsz.
2020. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Sose volt barátnőm. Akik rövid ideig voltak, azokról is kiderült hogy álszent kígyók. Már kisiskolásként kiderültek ezek, aztán később is felmerültek a problémák. Alsóban még csak kigyúnyól a hátad mögött az állítólagos barátnőd, aztán hip hop telnek az évek, egyetemen már lefekszik a barátoddal... ugyan nekem erre nincs szükségem. Inkább leszek egyedül vagy tényleg néhány sráccal, akik őszintébbek, mint ezek a riherongyok.
2020. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy írod: vannak kivételek. Keresd a jófej lányok és a vagánykodó, ámde rendes fiúk társaságát, a többieket meg hanyagold.
2020. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az lehet a probléma, hogy alapból így állsz hozzá, alapból ezt gondolod minden lányról csak azért, mert lány. Én életem során egyetlen barátnőmben csalódtam csak, azon kívül csak pozitív tapasztalataim vannak lányokkal. Még ha nem is lettünk életre szóló barátnők mindenkivel, teljesen normális embereket, ismerősöket, munkatársakat ismertem meg bennük. Ha új emberekkel (lányokkal) találkozok, kedves és mosolygós vagyok velük, mert ugyanazt feltételezem róla, mint amit tudok saját magamról. Nekem nem lenne érdekem bunkó, kétszínűnek lenni vele, én is csak jól szeretném érezni magamat, esetleg új barátokat/barátnőket szerezni. Akkor ő miért gondolná másképp? Meg fogsz lepődni, de rengeteg normális lány van, aki nem akar a semmin drámázni és szintén csak társaságra vágynak.
2020. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Hasonszőrű jelen! Már elfogadtam, hogy nem lesznek barátaim. :)
2020. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én meg inkább lennék lány,mert sztem nekik könnyebb az élet manapság.
2020. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nem függő. Van kettő legjobb barátnőm és elég régóta baratok vagyunk. Viszont emellett vannak nagyon jó fiú barátaim is. És szerintem hülyeség, hogy nem fogadnának be téged. Csak ne úgy állj hozz a dolgokhoz, mint ami ebből a kérdésből lejön, hogy léteznek külön fiúk meg külön lanyok. Marmint léteznek nyilván, de remelem érthető
2020. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!