Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírok megválni egy dologtó...

Nem bírok megválni egy dologtól,amihez élményeket fűzök? Folyton sírok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom 2 éve vett egy quadot. Tobbnyire csak itt a környező dombokon, erdőkben használtuk, de nagyon jó volt munka után vagy vasárnaponként kirandulni és kikapcsolódni vele.

Néha egyedül is jól esett, nagyon megszerettem. Legalábbis most realizáltam még jobban mennyit is jelentett nekem ez. .. Párom fejébe vette, hogy eladja mert nem akar rá többet költeni és amíg nincs sajat lakásunk (arra gyűjtünk ) addig nem akar tartani. Holnap jön egy vevő és én 2 napja sírok. Valahol az agyammal próbálom felfogni, hogy most ez a logikusabb döntés és tényleg fontosabb Sok más dolog, viszont nem bírom elegedni. Folyton az élményeink járnak az eszembe és asszocialom ezt a járművet azzal a jó érzéssel amit akkor éreztem mikor kiruccantunk vele. Nem bírok leállni a sirással és a párom már nem tudom meggyőzni. Így még sosem éreztem magam. ti voltatok hasonlóan? Mit tegyek hogy jobban legyek s ne érezzek így? 23n


2020. okt. 16. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mond el neki mit érzel,egy kapcsolatban éltek nem?

Ha igen, mondj el neki mindent mert ez a kapcsolat alapja,beszéljétek meg, nem minden a pénz.

2020. okt. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudja, hisz látja hogy sírok miatta.

Próbált vigasztalni, hogy kettőnk miatt ez a helyes lépés( terveztunk költözni és spórolni házra). Ő döntött...

2020. okt. 16. 00:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
vedd meg tőle te. legfeljebb kicsivel később lesz lakásotok, emiatt nem érdemes megválni valamitől, amit szeretsz.
2020. okt. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az en felesegem is ilyen minden autocserenel :) Aranyos, na de ennyire ragaszkodni egy tárgyhoz!?
2020. okt. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vegyetek valami mást helyette, és azzal menjetek az erdőre!:)

És fotókat tegyetek el a kvadról!:)

2020. okt. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem nincs annyi pénzem sajna.

Szerintetek figyelembe kellett volna vennie, hogy én nem akarom az eladását?Így meg nem törődik velem?!

Az igaz,hogy vitte a pénzt, meg most javítás előtt is áll. ..állítása szerint most már más a fontosabb,de amint lesz ház és saját garázsa fogunk venni újat, jobbat. De az még több év...


Tényleg van még ilyen lökött, mint én? Azt hittem nem vagyok normális , hogy így reagálok.

2020. okt. 16. 00:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én figyelembe vettem volna a szerelmem véleményét és nem adom el.

Nagyon szuper hogy lesz ház és garázs de az még idő,nem értem az embereket akik egy kapcsolatban maguk döntenek és a párjuk véleménye nem számít,eléggé szomorú.

Lehet hogy ezt csak én gondolom így 22F

2020. okt. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Költs rà te helyette.
2020. okt. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A, Kérd meg az új vevőt, hogy időszakonként használhasd te is;

B, Állapodjatok meg a vevővel, hogy ő nem adja el tovább másnak, hanem idővel ti visszavásároljátok;

C, Vedd meg te, akár pl.: testvér, anyu-apu kölcsöne segítségével.

2020. okt. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a felelős döntés, hogyha az a quad már csak pénznyelő volt. Most valóban nem ez a legfontosabb, szép élményeitek voltak együtt, de már nem szolgál ki benneteket. Majd egy következő ki fog. Racionálisan próbálj hozzáállni, ne érzelmi alapon. Nekem általában segít, ha pontosan látom a számokat, hogy mennyit kell rákölteni erre havonta pl. és mi másra tudnánk ezt a pénzt szánni.
2020. okt. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!