Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Facebookra miért vergődni jár...

Facebookra miért vergődni jár most már mindenki?

Figyelt kérdés
Bármilyen poszt alá megy a vergődés, másokba belekötés, rosszindulat, trollkodás, stb ... Mint ha már ez az embereknek a napi rutinjukba lenne, hogy itt adják ki magukból a feszültséget. Régen még tényleg közösségi oldal volt, most már átment kb. gumiszoba jellegbe. Már senki nem tud magával mit kezdeni és oda írogatják a baromságokat.
2020. okt. 17. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán első lépésben nem árt megválogatni az ismerősöket! ... vagy akik idegesítenek, azokat törölni, vagy láthatatlanná tenni.
2020. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik eredménye annak, hogy mostmár minden putriban van net.
2020. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

"gumiszoba jellegbe" :)


És mennyire találó!:)

Én részben emiatt töröltem magam.

2020. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2, körülbelül. Ahogy vezetés közben az úton is mindenki kemény, úgy most már a facebook is egy hasonló felület lett.
2020. okt. 17. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Mert, ma már a vidéki emberek sem állatokat tartanak meg kertet művelnek, télen meg fát vágnak, hanem mindenkinek kényelmes élete van, és a Tv előtt tespednek vagy a Facebook előtt szabadidejükben.

A Facebook és az internet gyakorlatilag tönkretette az emberi kapcsolatokat. Gondolj bele abba, hogy egy lányra hány fiú nyomul naponta valamelyik közösségi oldalon, vagy egy fiú hány jó csaj után csorgatja a nyálát a közösségi felületeken.

Nekem az is elég durva, és szomorú dolog, hogy olyan lányok, akiknek van kapcsolatuk, a közösségi oldalakon félpucéran mutogatják a seggüket, meg bikinis képeket tesznek fel.

Facebookon én már sok csoportból azért léptem ki, mert minden fórum csak arról szól, hogy agresszívan belekötnek a másikba... Mind az állatok...

Jobb világ volt internet nélkül, amikor nem azon kellett kattognod, mikor lép félre a párod a sok nyomuló jelentkező közül valamelyikőjükkel, aki nálad helyesebb, jobb anyagi létben van nálad.

Továbbá, ha belegondolsz, a Messenger, Facebook miatt a barátokkal is ritkábban találkozol, mert sok ember Facebookra kiteszi a fél életét meg Messengeren beszélgettek inkább, ahelyett, hogy elmennétek valahova.

Szóval, összességében károsak a közösségi oldalak. Bele se merek gondolni, milyen világ lesz 30 év múlva...

2020. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!