Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretek olyan emberekkel...

Nem szeretek olyan emberekkel beszélgetni, akik kiakadnak a káromkodáson, csúnyább beszéden. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen irritál a hozzáállásuk, meg az, hogy ezen pörögnek és ez alapján ítélnek meg másokat. Volt, aki primitívnek nevezte azokat, akik káromkodnak, én meg úgy megmondtam volna neki, hogy az a primitív, aki ennyi alapján ítél meg egy embert. És minél idősebb vagyok, annál kevésbé van kedvem elviselni ezt az ítélkezést. Van ezzel más is így? Miért kell a káromkodáson kiakadni? Hiszen az egyfajta őszinteség, amivel kiadja magából az illető a pillanatnyi feszültségét. És nem arra gondolok, amikor valakinek minden második szava b_meg, hanem amikor a megfelelő helyen és időben, a lehetőségekhez mérten választékosan szidja, amit épp szidni akar. Ez miért nem oké?

2020. okt. 17. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%

Nem is tudom neked hogy esne ha a képedbe szidna teged a gyereked centuratlan szavakkal?

Felképelnéd miközben töled tanulta?

2020. okt. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1: Ezt nem tudom, hogyan sikerült összeraknod. Nem arról írtam, hogy a beszélgetőpartnert szidjuk.
2020. okt. 17. 12:27
 3/19 anonim ***** válasza:
8%

Ugy hogy egy gyerek sem teszi a kettöt külön

Aki csunyan beszel annak csunya gondolatai is vannak.az hogy szemtöl szembe vagy hàta mögött masoknak az abszolut lenyegtelen reszletkerdes

2020. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Vagy ha targyakra is vonatkozik.mindegy. az is reszletkerdes csak.
2020. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Mert vannak olyan emberek akik nem tudják elfogadni a másságot és ezért.. A káromkodás a szókincsben is másság.. Mindenkinek más.. És van az aki ezt elítéli.. Úgy hogy csak azon pattog.. Engem is irritálnak az ilyenek.. Messziről került az ilyeneket
2020. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Huh, hát vannak bajod nálad is... Gyerek szinten maradtál? Vagy még magad is csak gyerek vagy?
2020. okt. 17. 12:33
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Igen én is ugyanígy vagyok ezzel, irritáló mikor mondják, hogy hogy beszélek. Úgy ahogy akarok bazdmeg....
2020. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
3-as válaszra ment a kommentem.
2020. okt. 17. 12:34
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha minden második szavad a fszom meg a gci akkor jogosan szól hogy moderald magad

Nem mindenki kivancsi a trogersegre

2020. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9: Leírtam, hogy pont nem erről van szó. :D
2020. okt. 17. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!