Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik egyáltalán gerinces...

Létezik egyáltalán gerinces ember?

Figyelt kérdés
Itt mindenki minden hozzászólásban azt ecseteli, hogy ha lenne gerince az embernek, akkor így meg úgy kellett volna cselekednie, nade mindenki csak észt tud osztani, vagy létezik olyan, aki a valóságban is gerincesen viselkedik minden helyzetben? Csak azért kérdezem, mert én nem igazán tapasztalok ilyen viselkedést, a legtöbben sunyin, bunkón, rosszul oldják meg a különböző helyzeteket.
2020. okt. 17. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Tökéletesn emberi norma nem létezik mert egyénenként eltérünk. Vannak f--szs--gaink de ennyi.
2020. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy ideal, de szerintem lehet attol meg gerinces valaki, hogy hoz NEHA 1-2 rossz dontest, art valakinek (nem sulyosan) es ilyesmi.
2020. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak engem az zavar, mikor itt osztják az észt egyesek, de biztos vagyok benne, hogy ők sem tökéletesek. Viszont úgy adják elő magukat, mintha a másik egy darab szar lenne, aki valamit nem tökéletesen old meg..
2020. okt. 17. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Na igen.. Szólj be nekik valamit ami sérti az egójuk és szard le őketxd.
2020. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden szentnek maga felé hajlik a keze.
2020. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Senkisem kivétel. Csak én! Xd am viccxd én semxd
2020. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!